Neler Yeni

Kablonet'ten türknete geçersem sorun yaşar mıyım?

Gloxy

80+ Bronze
Kablonet kullanıyorum. 100’e 5’lik paket kullanıyorum ama akşam 8-12 arası 25’e 5’e düşüyor. Bunu bize abone olduktan 1 hafta sonra söylediler kendileri neyse. Mart'ta sözleşmemiz bitiyor. Şu anki 100’e 5 paketi için TV falan da var ama onları kullanmıyorum, yani onlar pekte önemli değil. 430 TL fiyat verdi. Türknet’e geçmeyi düşünüyorum. Şu an sitesine erişim sorunu yaşıyorum ama en son 400 TL’ye 100’e 20 veriyordu altyapım destekliyordu. Sizce Türknet’e geçersem pişman olur muyum? Müşteri hizmetleri ve servis ekibi hakkında çok şikayet var. Kullananlar yardımcı olursa sevinirim. İyi forumlar.

Son düzenleme:

Rulep

80+ Gold
hafta sonu dahi yardımcı oluyorlar eskiden sadece mesaj atarak ulaşılmaktan şikayetçiydiler ama şuan arayarak geri dönüş yapıyorlar bence pişman olmazsın kod vereyim istersen

Gloxy

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hafta sonu dahi yardımcı oluyorlar eskiden sadece mesaj atarak ulaşılmaktan şikayetçiydiler ama şuan arayarak geri dönüş yapıyorlar bence pişman olmazsın kod vereyim istersen
24 martta bitiyor sözleşmem hocam

IV Aseims

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Asım YILDIZ
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Donanım, Müzik, Dizi ve Filmler, Futbol ve Profesyonel Güreş.
Türknet kullanıyorum. Şuana kadar ayda bir veya iki ayda bir internet kesilme sorunu hariç hiç bir sorun yaşamadım (umarım yaşamam) Aradığım zaman hızlı çözüme ulaşıyorum, arandığımda da sorunları hızlıca kaldırıyorlar. yaklaşık 2 sene olacak nisan ayı gibi 1000 mbps kullanıyorum tavsiye ederim ama benimde gözlemlediğim bir şekilde de çok fazla şikayet var. (her markada mevcut olan şikayetler)

Gloxy

80+ Bronze
Yani hız kesilmesi internet kopması gibi durumlar olmayacaksa müşteri hizmetleri ile bir işim yok zaten, bunlar olmazsa ulaşmasamda olur.

Rulep

80+ Gold
Yani hız kesilmesi internet kopması gibi durumlar olmayacaksa müşteri hizmetleri ile bir işim yok zaten, bunlar olmazsa ulaşmasamda olur.
dört dörtlük internet görmedim hiç sorun yaşamayacağınızın garantisini kimse veremez. olay zaten sorunun çözülmesi o konuda endişeniz olmasın hemen ilgileniyorlar

Gloxy

80+ Bronze
dört dörtlük internet görmedim hiç sorun yaşamayacağınızın garantisini kimse veremez. olay zaten sorunun çözülmesi o konuda endişeniz olmasın hemen ilgileniyorlar
Tamamdır hocam kafamdaki tek soru işareti buydu zaten. teşekkür ederim

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Kablonet kullanıyorum. 100’e 5’lik paket kullanıyorum ama akşam 8-12 arası 25’e 5’e düşüyor. Bunu bize abone olduktan 1 hafta sonra söylediler kendileri neyse. Mart'ta sözleşmemiz bitiyor. Şu anki 100’e 5 paketi için TV falan da var ama onları kullanmıyorum, yani benim için önemli değil. 430 TL fiyat verdi. Türknet’e geçmeyi düşünüyorum. Şu an sitesine erişim sorunu yaşıyorum ama en son 400 TL’ye 100’e 20 veriyordu altyapım destekliyordu. Sizce Türknet’e geçersem pişman olur muyum? Müşteri hizmetleri ve servis ekibi hakkında çok şikayet var. Kullananlar yardımcı olursa sevinirim. İyi forumlar.
FTTH altyapı ise çok sorun çıkmaz ama FTTB veya VDSL düşünüyorsan uzak dur. Sorun çözmede türk telekomun kendisi bile iyi değilken bu alt firmalar hiçbir şey yapamıyor.

Bana sorarsan kablonet iyiyse hiç boşa macera arama. İyi fiyat vermişler devam et.

Gloxy

80+ Bronze
FTTH altyapı ise çok sorun çıkmaz ama FTTB veya VDSL düşünüyorsan uzak dur. Sorun çözmede türk telekomun kendisi bile iyi değilken bu alt firmalar hiçbir şey yapamıyor.

Bana sorarsan kablonet iyiyse hiç boşa macera arama. İyi fiyat vermişler devam et.
FTTH FTTB farkı nedir hocam türknetin sitesinde fiber altyapı diyor.

Hocam asıl geçme sebebim fiyat değil kablonet akşam 8-12 arası en yoğun olduğumuz saatde hızını düşürüyor, download 25 upload 5 yapıyor, buda 3 kişi en ufak bişeyi yapamaz hale geliyor o saatlerde değişme sebebim aslında bu

Türknet tt nin altyapısını, kablonet ise kendi alt yapısını kullanıyor diye biliyorum. Deneyim farkı yaşanabilir...

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer Keskin
2 sene olacak TurkNet 1000/1000 internet kullanıyorum. Zaten bunun üzerine bir hizmet yok Türkiye’de. Onun haricinde TT altyapısından alacaksan hizmeti bir şey diyemem ama TurkNet kendi altyapısını öncelik olarak kendi müşterilerine tanıyor bilgin olsun. TurkNet’e geçtikten 1,5 ay sonra kendi Gigafiber altyapısını getirdi adresime.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,114
İsim
Semih Boran
Kablonet kullanıyorum. 100’e 5’lik paket kullanıyorum ama akşam 8-12 arası 25’e 5’e düşüyor. Bunu bize abone olduktan 1 hafta sonra söylediler kendileri neyse. Mart'ta sözleşmemiz bitiyor. Şu anki 100’e 5 paketi için TV falan da var ama onları kullanmıyorum, yani onlar pekte önemli değil. 430 TL fiyat verdi. Türknet’e geçmeyi düşünüyorum. Şu an sitesine erişim sorunu yaşıyorum ama en son 400 TL’ye 100’e 20 veriyordu altyapım destekliyordu. Sizce Türknet’e geçersem pişman olur muyum? Müşteri hizmetleri ve servis ekibi hakkında çok şikayet var. Kullananlar yardımcı olursa sevinirim. İyi forumlar.
Vdsl'de santral ile olan mesafeye göre hız değişiyor. 100 diye 100 alamayabilirsiniz. Altyapı sorgulayın.

Top Bottom