Neler Yeni

🔥İndirim Hepsiburada 10.000 TL ve Üzeri Laptoplarda Tüm İndirimlere Ek 1.000 TL İndirim

GirayHan

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tüm laptoplarda yok hocam bazı laptoplarda var
konuda tüm laptoplarda yazmıyor zaten.

Satıcısı Hepsiburada olan laptoplarda geçerli linkte buna uygun revizeli : Satıcı: Hepsiburada

1708175719766.png

delibaron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ender karaoğlan
Dün aldığım laptop da indirim almış, 4060lı lenovo loq. Aradaki farkı iade eder mi hepsiburada?

amazon gibi. Premium üyesiyim.

GirayHan

80+ Gold
Dün aldığım laptop da indirim almış, 4060lı lenovo loq. Aradaki farkı iade eder mi hepsiburada?

hayır. hepsiburadada böyle bir olay yok maalesef. iade edip tekrar alabilirsin sadece.

yigithandeniz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
yigithandeniz

bence etmezler öyle bir işleyişleri yoktur diye tahmin ediyorum iade edip tekrar alabilirsin ama önce istersen müşteri hizmetleriyle görüş

overkill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Axl Rose

Amazon da belli dönemlerde aradaki farkı iade ediyor, her zaman değil. Amazon'dan bir kaç gün önce aldığım ayakkabı 500 lira düştü, müşteri temsilcisi ile görüştüm, iade edip tekrar sipariş edebilirsiniz dedi.

Son düzenleme:

GirayHan

80+ Gold
Amazon da belli dönemlerde aradaki farkı iade ediyor, her zaman değil. Amazon'dan bir kaç gün önce aldığım ayakkabı 500 lira düştü, müşteri temsilcisi ile görüştüm, iade edip tekrar sipariş edebilirsiniz dedi.
dediğin gibi amazon aksini belirtmediği sürece arada ki farkı iade etmiyor. genelde prime day dönemlerinde arada ki fark iade ediliyor geri kalanlarda durum yaşadığın gibi.

delibaron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ender karaoğlan
İptal edilince taksitli alımda taksit taksit iade ediyormuş. Bonus kartla faizsiz 6 taksit almıştım. Aynı kartla bir daha alamam limit yetmez.

Paraf kartla da 6 taksiti 37 bine veriyorlar. iade etmem mantıksız. Şanssızlık olmuş biraz, teşekkürler cevap için.

Emsal

80+ Silver
İptal edilince taksitli alımda taksit taksit iade ediyormuş. Bonus kartla faizsiz 6 taksit almıştım. Aynı kartla bir daha alamam limit yetmez.

Paraf kartla da 6 taksiti 37 bine veriyorlar. iade etmem mantıksız. Şanssızlık olmuş biraz, teşekkürler cevap için.
Trendyol da RGB klavyeli olanı 36.9k onu almak daha makul bence

GirayHan

80+ Gold

nasip kısmet hocam. dolar arttıkça sizin de laptop'un değeri artıyor aslına bakarsanız bir kaybınız pek yok.

overkill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Axl Rose

Bu da yanlış bilinen şehir efsanelerinden bir tanesi. Bir şeyi taksitle aldığınızda o tutar kredi kartı limitinden düşülür, ancak sizden ödemesi taksitle alınır ve her ay ekstrede görürsünüz. Aynı şekilde taksitli bir işlem iptal edildiğinde yine tutar limite hemen eklenir ancak ekstrelerde (tıpkı satın aldığınızdaki gibi) aydan aya iadesini görürsünüz.

Siz yine de bankanızla görüşüp emin olun tabii ki.

1708184385090.png

Örnek olarak benim bu işlemimin hem iadesi hem de işlemin kendisi ekstrede bu şekilde görünüyor, ama tutarın tamamı limitime eklenmişti.

Son düzenleme:

Amaat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ahmet

İndirimden yararlanabilmen için bu indirim bitmeden hemen sipariş etmen lazım ki değsin. Sen iade ürünü gönderip iade tutarı geri ödenene kadar senin laptopta tükenebilir, indirimde bitebilir. Senin için en iyi çözüm, kredi kartı limitini arttır, yeni laptop siparişini geç, eskisini iade işlemini başlat. Yeni gelen kargoyu iade olarak gönder gitsin eğer windows kurulu değilse sorun olmayacaktır. Windows kuruluysa ve kutunun dışında key yazıyorsa belki bundan dolayı iaden gerçekleşmeyebilir. Hem indirimden yararlanmış olursun hemde iade etitğin ürün kutusu sıfır açılmamış olur, o ürün başkasına gittiğinde iade ürün satın almamış olur.

Top Bottom