Neler Yeni

Çözüldü✓ 15K'ya bu sistem nasıldır?

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Hazer
Arkadaşlar selam, Kısa özet geçeceğim sistem arıyorum fakat bu bütçede çok fazla sıfır sistem yok 15K üstüne de çıkamam. İkinci el kısmında veya ekran kartı ikinci el olacak şekilde sistem toplanabilir fakat maalesef en düşük 1660s veya 6600'e bile fahiş garip fiyatlar koyan var ne yapacağımı bilmiyorum başka forumlar da konu açtığım da RX 580 alınır mı almayı düşünen var mı hala gibi cevaplar geliyor ben kendi içimde şunu düşündüm 5-6 ay idare etsin duruma göre güzel bütçeyle sistemi upgrade ederim diye düşündüm aşağıda ki sistem alınmaz mı? Ne yapacağım yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sistem fiyatı: 15.118 ₺
1000005319.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI
kartın varsa vatandan al 12 taksit çok az vade farkı alıyor.
Arkadaşlar selam, Kısa özet geçeceğim sistem arıyorum fakat bu bütçede çok fazla sıfır sistem yok 15K üstüne de çıkamam. İkinci el kısmında veya ekran kartı ikinci el olacak şekilde sistem toplanabilir fakat maalesef en düşük 1660s veya 6600'e bile fahiş garip fiyatlar koyan var ne yapacağımı bilmiyorum başka forumlar da konu açtığım da RX 580 alınır mı almayı düşünen var mı hala gibi cevaplar geliyor ben kendi içimde şunu düşündüm 5-6 ay idare etsin duruma göre güzel bütçeyle sistemi upgrade ederim diye düşündüm aşağıda ki sistem alınmaz mı? Ne yapacağım yardımcı olursanız çok sevinirim.

Alıntıyı görüntüle

Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
993
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
5k daha ekleyip 4060 almak cok daha mantikli bu ekran kartina bu fiyat verilmez. Veya 3060 sistem falan bulabilirsen daha mantıklı

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Hazer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
5k daha ekleyip 4060 almak cok daha mantikli bu ekran kartina bu fiyat verilmez. Veya 3060 sistem falan bulabilirsen daha mantıklı
İşte 5K daha veremediğim için soruyorum hocam.

misemise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Mert Ketenoğlu

Alıntıyı görüntüle
Garantili hiç değilse rx 6600 bak 2.el rx 580 çok eskidi

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Hazer
Yerinizden olsam 1 ay bi yerde çalışıp daha iyisini almanız rx 580 gibi sisteme o kadar para asla verilmez ikinci eli 1500 2000 TL arası değişiyor ayrıca ekran kartı hariç o parçaları dahada ucuza alırsın
3 aydır işlerim aksıyor hocam bir şekilde almak zorundayım bekleme durumum olsa zaten 5k daha koyar 4060 kovalardım.
Garantili hiç değilse rx 6600 bak 2.el rx 580 çok eskidi
Eskidi baya eski hatta ama garantisiz ekran kartı almak istemiyorum satarken de fiyattan kırmak zorunda kalacağım daha kötüsü adamların istedikleri fiyatlar çok uçuk.

misemise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Mert Ketenoğlu
3 aydır işlerim aksıyor hocam bir şekilde almak zorundayım bekleme durumum olsa zaten 5k daha koyar 4060 kovalardım.

Eskidi baya eski hatta ama garantisiz ekran kartı almak istemiyorum satarken de fiyattan kırmak zorunda kalacağım daha kötüsü adamların istedikleri fiyatlar çok uçuk.
2.el garantili kutulu faturalı bak fiyatlar uygun şuanda

grknylmzl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Gürkan Samet Yılmazel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
kanka ıkıncı el sıstem vereyım sana full garantılı daha ıyı bune la boyle :D ulas bana ozelden

Top Bottom