Neler Yeni

Galaxy S23 FE şarjı neredeyse hiç gitmiyor.

Frkan26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Furkan
Bende de s23 ultra var şarjı 1 gün çok rahat gidiyor hatta sabah 6 da şarjdan çıkarıyorum akşam 6 da hala yüzde 72 şarjım falan kalıyor. Güç harcayan bazı ayarlar var İnternet'e yazıyor onları kapatmanızı tavsiye ederim. Tam olarak hatırlamıyorum yoksa yazardım. Pil ayarlarından adaptif pil aktif hale getirin, performans profilini de düşük seviyeli olarak ayarlayın. Suan aklıma gelen sadece bu. Gece 2 de full edip şarjdan cikarip uyudum. Tam 12 saat geçmiş üstünden. Şarjım 82 .

Ekler

• Screenshot_20240220_140115_Device care.jpg
    Screenshot_20240220_140115_Device care.jpg
    408.8 KB · Hit: 30
Son düzenleme:

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bende aynı dertten muzdaribim. S23FE aldım. Pili bu kadar mı çabuk biter arkadaş? Güzel diye aldım çöp çıktı. 2017 model telefonum bile aynı süre veya daha iyi süre ekran süresi veriyor. Rezalet resmen. Bir kaç fotoğraf ekliyorum şimdi. %20 şarj yedi. %85=>%65

Ekler

• Screenshot_20240220_140604_Digital Wellbeing.jpg
    Screenshot_20240220_140604_Digital Wellbeing.jpg
    209.5 KB · Hit: 63
  • Screenshot_20240220_140557_Digital Wellbeing.jpg
    Screenshot_20240220_140557_Digital Wellbeing.jpg
    248.6 KB · Hit: 64

BATUHAN.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Batuhan
S23 FE cihazımı kasım ayında aldım. İlk aldığım günden beridir tek şikayet ettiğim şey bataryası. Batarya sorununu nasıl çözebilirim? İnternette bazı kullanıcıların sabah 7 den akşam 7 ye kadar full kullanım ekran süresi aldıklarını söylediklerini gördüm. Acaba cihazım ayıplı mı diye düşünmedim de değil ama bilmiyorum. Güç tasarrufu açıkken 60 hz de kısık sesteyken bile sosyal medyada gezsem bile 5 saat gidiyor gitmiyor. Parlaklıkta düşük ona rağmen dediklerim. İlk başta performans profilinden midir dedim ondan dolayı da değilmiş.
Bende de s23 fe var 1 günü çok rahat çıkartıyor darbe kaynaklı bataryada sorun olmasın?

rslbeyk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Resul Beykozlu
Bende de s23 fe var 1 günü çok rahat çıkartıyor darbe kaynaklı bataryada sorun olmasın?
İlk aldığım günden beridir aynı cihazın üzerinde kılcal çizik dahi yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende aynı dertten muzdaribim. S23FE aldım. Pili bu kadar mı çabuk biter arkadaş? Güzel diye aldım çöp çıktı. 2017 model telefonum bile aynı süre veya daha iyi süre ekran süresi veriyor. Rezalet resmen. Bir kaç fotoğraf ekliyorum şimdi. %20 şarj yedi. %85=>%65
Acaba nerden satın aldınız ben Vatan Bilgisayar'dan aldım. Bazı kullanıcılar gayet uzun gidiyor derken bazıları da bizim gibi düşünüyor

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Ömer Murat KARACA
S20 FE (Snapdragon) kullanıyorum. 120HZ aktif, Always display aktif, mobil veri açık, Bluetooth açık (Saat ve 2 tane SmartTag bağlı) şekilde 4 saat falan süre alabiliyorum max. Wifi ile de yarım saat oynuyordur tahmini. Cihazı sıfır aldığımda da aynıydı, Ekim 2023'te serviste bataryası değişti yine aynı süre. Günde 2 kez takıyorum. Hatta prize bağlı kalmamak adına Samsung 25W hızlı şarj destekli powerbank aldım onunla biraz daha rahat oluyor.

Son düzenleme:

Aykut D.

80+ Gold
S23 FE cihazımı kasım ayında aldım. İlk aldığım günden beridir tek şikayet ettiğim şey bataryası. Batarya sorununu nasıl çözebilirim? İnternette bazı kullanıcıların sabah 7 den akşam 7 ye kadar full kullanım ekran süresi aldıklarını söylediklerini gördüm. Acaba cihazım ayıplı mı diye düşünmedim de değil ama bilmiyorum. Güç tasarrufu açıkken 60 hz de kısık sesteyken bile sosyal medyada gezsem bile 5 saat gidiyor gitmiyor. Parlaklıkta düşük ona rağmen dediklerim. İlk başta performans profilinden midir dedim ondan dolayı da değilmiş.
S23 almayı düşünüyordum çokmu kötü bataryası ?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İlk aldığım günden beridir aynı cihazın üzerinde kılcal çizik dahi yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Acaba nerden satın aldınız ben Vatan Bilgisayar'dan aldım. Bazı kullanıcılar gayet uzun gidiyor derken bazıları da bizim gibi düşünüyor
İncehesap

rslbeyk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Resul Beykozlu
Bende de s23 ultra var şarjı 1 gün çok rahat gidiyor hatta sabah 6 da şarjdan çıkarıyorum akşam 6 da hala yüzde 72 şarjım falan kalıyor. Güç harcayan bazı ayarlar var İnternet'e yazıyor onları kapatmanızı tavsiye ederim. Tam olarak hatırlamıyorum yoksa yazardım. Pil ayarlarından adaptif pil aktif hale getirin, performans profilini de düşük seviyeli olarak ayarlayın. Suan aklıma gelen sadece bu. Gece 2 de full edip şarjdan cikarip uyudum. Tam 12 saat geçmiş üstünden. Şarjım 82 .
Ekran kapalı zaten hocam. Ne kadar yiyebilir ki? Herhangi bir telefonda bu kadar yiyor ortalama. Her sahibi olduğum Samsung telefonda benzer süreleri zaten ekran kapalıyken alabiliyorum.

Aykut D.

80+ Gold
S20 FE (Snapdragon) kullanıyorum. 120HZ aktif, mobil veri açık, Bluetooth açık (Saat ve 2 tane SmartTag bağlı) şekilde 4 saat falan süre alabiliyorum max. Wifi ile de yarım saat oynuyordur tahmini. Cihazı sıfır aldığımda da aynıydı, Ekim 2023'te serviste bataryası değişti yine aynı süre. Günde 2 kez takıyorum. Hatta prize bağlı kalmamak adına Samsung 25W hızlı şarj destekli powerbank aldım onunla biraz daha rahat oluyor.
M20 4/64kullanıyorum s23 alırsam çağ atlayacağım fakat şuanki 5 yaşındaki telefonum 8 saat ekran süresi veriyor s23 çokmu hızlı bitiyor şarjı ?

Aykut D.

80+ Gold
Top Bottom