Neler Yeni

Ps4 alacağım fikrinize ihtiyacım var

Siz olsanız ne yapardınız

• Ps4 mantıklı

Oylar: 7 58.3%
  • ucuz gamepade yönelirdim (f710 üstü olması zaruri)

Oylar: 5 41.7%

• Oy kullanan toplam üye
    12

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
Dostlarım selamlar bugüne kadar bir ürün alırken buraya sorup cevap almaktan dolayı çok mutluyum.
Playstation piyasasından anlayan abilerim kardeşlerim illaki vardır. Ben iflah olmaz bir fifa severim ve haşin oynadığım için sağlam bir gamepad istiyorum. Kaliteliler ya yurt dışında oluyor kargosu ağır oluyor ya da 3000 civarı oluyor. Şöyle bir ilan gördüm: ekte mevcut
2 sony kol 7000e yakına geliyor orijinal olduğundan emin olmak için teknosadan alacak olsam. Bu abimiz hem alacağım oyunu hediye ediyor hem 2 kol veriyor hem de playstation veriyor ve 8000 liraya bugüne kadar benim de tam 8000 liralık bir birikmişim mevcut sizler ne öneririrsiniz.
Almalı mıyım? Alınır mı? Mantıksız bir harcama mı?
Not: Kartlarımın asgarilerini ödeyerek yaşıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada laptopum her ne kadar iyi gibi dursa da fifa 23te çok kasıyordu gamepadleri alırsam fc24 de almam gerekeceği için aşağı yukarı aynı fiyata geliyor ve playstationda kasmayacağını düşünüyorum 500gb olması bir dezavantaj mı cracksiz kullanmayı düşünüyorum

Ekler

• IMG_4098.png
    IMG_4098.png
    573.2 KB · Hit: 60
  • IMG_4097.jpeg
    IMG_4097.jpeg
    137.2 KB · Hit: 57
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
KEREM BERKE KONDAK
H
Dostlarım selamlar bugüne kadar bir ürün alırken buraya sorup cevap almaktan dolayı çok mutluyum.
Playstation piyasasından anlayan abilerim kardeşlerim illaki vardır. Ben iflah olmaz bir fifa severim ve haşin oynadığım için sağlam bir gamepad istiyorum. Kaliteliler ya yurt dışında oluyor kargosu ağır oluyor ya da 3000 civarı oluyor. Şöyle bir ilan gördüm: ekte mevcut
2 sony kol 7000e yakına geliyor orijinal olduğundan emin olmak için teknosadan alacak olsam. Bu abimiz hem alacağım oyunu hediye ediyor hem 2 kol veriyor hem de playstation veriyor ve 8000 liraya bugüne kadar benim de tam 8000 liralık bir birikmişim mevcut sizler ne öneririrsiniz.
Almalı mıyım? Alınır mı? Mantıksız bir harcama mı?
Not: Kartlarımın asgarilerini ödeyerek yaşıyorum.

Bu arada laptopum her ne kadar iyi gibi dursa da fifa 23te çok kasıyordu gamepadleri alırsam fc24 de almam gerekeceği için aşağı yukarı aynı fiyata geliyor ve playstationda kasmayacağını düşünüyorum 500gb olması bir dezavantaj mı cracksiz kullanmayı düşünüyorum
Hocam bu fiyata fat kasa alınmaz ps4 oyunları baya ucuz sanal olarak alabilirsiniz konsolkulubu vb. yerler ile görüşürseniz mağaza garantileri de veriyor slim kasa almanızı öneririm Cuh2016B veya A olmalı. Kol olarak birinin orijinal olması yeterli artık playstation diğer kollara da destek veriyor pek bir sorun yaşamazsinix 8k pahalı gibi XBOX SERİES S düşünebilirsiniz.

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
H

Hocam bu fiyata fat kasa alınmaz ps4 oyunları baya ucuz sanal olarak alabilirsiniz konsolkulubu vb. yerler ile görüşürseniz mağaza garantileri de veriyor slim kasa almanızı öneririm Cuh2016B veya A olmalı. Kol olarak birinin orijinal olması yeterli artık playstation diğer kollara da destek veriyor pek bir sorun yaşamazsinix 8k pahalı gibi XBOX SERİES S düşünebilirsiniz.
hocam fat kasa slim kasa farkı nedir tam olarak ayrıca konsolkulubu nden aldığım oyunla ultimate team oynayabilir miyim birebir orijinal midir
diğer bir problem de kolun orijinal olmasını ben istiyorum uzun süre kullanabileyim diye dandik kollardan bıktım artık :)

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
Sadece fifa içinse Xbox series s alın PS4 devri bitti artık
bütçemi aşıyor hocam inceledim de ekteki ps4 çift kol ve alacağım oyunu içeriyor hala aynı fikirde misiniz xbox performans olarak katlar mı

Yurtdışından sıfır olarak alabilirsiniz ancak Türkiye'de sadece 2.el alabilirsiniz
yurtdışından sıfır getirtebileceğim bir platform var mı bildiğiniz babam memur yeşil pasaportla uygun olursa gürcistandan vs alabilirim belki yazın ya da ıraktan

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
bütçemi aşıyor hocam inceledim de ekteki ps4 çift kol ve alacağım oyunu içeriyor hala aynı fikirde misiniz xbox performans olarak katlar mı

yurtdışından sıfır getirtebileceğim bir platform var mı bildiğiniz babam memur yeşil pasaportla uygun olursa gürcistandan vs alabilirim belki yazın ya da ıraktan
Hocam cihazın sıkıntısı var mı bilmiyorum ama tam sizin bütçeye göre.
Ekran Alıntısı.PNG

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,971
İsim
İsim İSİMOĞLU
Sadece FIFA içinse bence XBOX Öne S filan alın paraya yazık. Yoksa bu paraya bence Series S alınır. Ama exclusive oyunları önemli bence, slim kasa PS4 de alınabilir. Fakat XBOX Series S FPS oyunlarinda 120fps desteği olduğundan benim gözümde PS4 e kıyasla çok üst düzey.

leggate

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Eren ak

Performans olarak yok eder biri yeni nesil diğeri eski nesil sonuçta mallesef akrabanizdan biri getirtmesi lazım amazondan alsanız gümrüğe takılır

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
Performans olarak yok eder biri yeni nesil diğeri eski nesil sonuçta mallesef akrabanizdan biri getirtmesi lazım amazondan alsanız gümrüğe takılır
teşekkürler hocam kuzenim balkanlara gidecekti yakın zamanda ona aldırayım x box one s

leggate

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Eren ak
teşekkürler hocam kuzenim balkanlara gidecekti yakın zamanda ona aldırayım x box one s
Xbox series s olsa çok daha iyi olurdu hocam gta6 bile çıkıcak ama sadece fifa bağımlısı iseniz one s rahat oynatır şüpheniz olmasın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,555
Üyeler
141,724
Son üye
Emrexxxx
Top Bottom