Neler Yeni

MateBook D16 İ5 vs MSI THIN GF63 hangisini tercih etmeliyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
KEREM BERKE KONDAK
Merhabalar, laptop ihtiyacım için bu iki laptop arasında kaldım. Daha yüksek fiyatlı bilgisayar önerisi yapmayınız lütfen.
Msi;
Msi i5 12450H RTX2050 16GB
Huawei;
MateBook D16 i5 12450H 16 GB
Öncelikle masaüstü oyun bilgisayarım evde mevcut sorunsuz tüm oyunları programları çalıştırabiliyorum.
Laptopu Adobe uygulamaları ve grafik tasarım kursunda kullanmak için alacağım çalışma ortamı olarak kütüphaneye gittiğimde işimi görmesi gerekli çok ağır bir işlem olacaksa ki Mr. Beast videosu kurgusu yapmayacağım şuanda bu iki laptoptan birinin işimi göreceğini düşünüyorum. Artıları ve eksileri ile fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Emsal

80+ Silver
Attığım konudaki mesajları okursanız oradaki laptopu almanız için değil thin modelini almayın diye attığımı anlarsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
KEREM BERKE KONDAK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Attığım konudaki mesajları okursanız oradaki laptopu almanız için değil thin modelini almayın diye attığımı anlarsınız.
Teşekkürler model olarak linke bakmıştım, matebook mantıklı duruyor gibi tüm özellikler göz önüne alındığında bu model monster kalitesi gibi sanırım, Önerdiğiniz 23k altı laptop var mı acaba?

Emsal

80+ Silver
Ekran kartlı bir model daha iyi olur mu acaba Adobe işlerinde vs biraz daha rahatlatabilir laptopu
Anladığım kadarıyla biraz da kaliteli olmasını istiyorsunuz laptopun hocam o zaman biraz kalite biraz ekran kartı ortalama şu tarz bir şey de olabilir bence

Ya da şu tarz

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
KEREM BERKE KONDAK
Ekran kartlı bir model daha iyi olur mu acaba Adobe işlerinde vs biraz daha rahatlatabilir laptopu
Anladığım kadarıyla biraz da kaliteli olmasını istiyorsunuz laptopun hocam o zaman biraz kalite biraz ekran kartı ortalama şu tarz bir şey de olabilir bence

Ya da şu tarz
Asus güzel gözüküyor, fiyatı bütçemi aşabilir belki, ikinci el M1 Macbook a ne diyorsunuz hocam?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
KEREM BERKE KONDAK
En makulü olur bence :) ama 16 gb ram olsa çok daha iyi olur
Macbookta ram olarak çok fark eder mi bilmiyorum işletim sistemi baya iyi çalışıyor ama macbookta 16 tam olunca bütçeyi falzasiyla aşar, Huawei MateBook a yakınım şuan ikinci ele bakıyorum hâlâ

Top Bottom