Neler Yeni

Çalışma masası önerisi

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Şu an kullandığım masaya kasa ve monitör birlikte sığmıyor, anlayacağınız çok küçük. Bütçem 1500 TL, varmıdır bu fiyata kaliteli masalar?

kazue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Enes ÖZDEMİR
https://ty.gl/glnfuxuiyx alınabilecek en fazla bu var gibi duruyor arkadaşım kullanıyor alalı 4 5 ay oldu gayet memnun sallantı zorlamadığınız sürece olmuyor başka modeller bulursam tekrar güncellerim

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
819
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
furkan gezgin
Şu an kullandığım masaya kasa ve monitör birlikte sığmıyor, anlayacağınız çok küçük. Bütçem 1500 TL, varmıdır bu fiyata kaliteli masalar?
https://ty.gl/glnfuxuiyx alınabilecek en fazla bu var gibi duruyor arkadaşım kullanıyor alalı 4 5 ay oldu gayet memnun sallantı zorlamadığınız sürece olmuyor başka modeller bulursam tekrar güncellerim
bende dün arkadaiın attığından 2 tane sipariş verdim

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
https://ty.gl/glnfuxuiyx Hocam bende aynı masayı 2022 de 779 TL aldım. Güncel olarak kullanıyorum çok sağlam ,geniş ve her şey rahatlıkla sığıyor. kasa monitör kulaklık standı ve ekstra yemek yemek içinde yer kalıyor. Nays hesabın varsa ödemeyi ordan yapınca kupon gibi nakit iadesi olabiliyor trendyol alışverişlerine ,bakabilirsin.

Nufrit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Uğur
Kounda bahsedilen Ceramica marka masalardan 2 adet de ben kullanıyorum, 2x North Bayou H100 monitör koluyla bir 34 inç bir de 27inç monitör bağlı, mikofon sabitendi, kasa da masanın üstünde, masa lambası vs, kısacası bu profil demirler çok iyi iş çıkartıyor, sallanma sorunu minimal. Dört bacak masalardaki gibi sallanmıyor asla, 2. masam olarak 120x60'ını almıştım o masamda bir 24 inçlik monitör, monitör riser ve laptoplarım var işim için, yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum. Tavsiye ederim kesinlikle

kazue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Enes ÖZDEMİR
Kounda bahsedilen Ceramica marka masalardan 2 adet de ben kullanıyorum, 2x North Bayou H100 monitör koluyla bir 34 inç bir de 27inç monitör bağlı, mikofon sabitendi, kasa da masanın üstünde, masa lambası vs, kısacası bu profil demirler çok iyi iş çıkartıyor, sallanma sorunu minimal. Dört bacak masalardaki gibi sallanmıyor asla, 2. masam olarak 120x60'ını almıştım o masamda bir 24 inçlik monitör, monitör riser ve laptoplarım var işim için, yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum. Tavsiye ederim kesinlikle
benim aklıma takılan da buydu açıkcası üzerine 2 monitör, kasa geldiğinde sarkma veya olması gerekenden fazla sallantı yapar mı diye ben de almayı düşünüyorum teşekkürler

Honigfluss

80+ Bronze
Arkadaşlar bilmediğimden soruyorum, bütçem düşük olduğu için masa genişliği 160 değil de 80 cm yeten bir masa alsam ve kasayı yere koysam kasa için sıkıntı olur mu?

Top Bottom