Neler Yeni

Odamda internet çekmiyor ne yapmaliyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Yılmaz
Bütçe
1500
Merhaba herkese, Türktelekom un ev internetini kullaniyoruz. 100mb e kadar veriyor modem koridorda, benim oda ile arada ki mesafe max 7 metre felan. Bilgisayar masamin orda çekiyor güzel ce bir sorun yok fakat 3 metre daha uzağımdaki yatağımdan çekmiyor. 2.4ghz çekiyor zar zor bazen kesiliyo felan. Bunun çözümü için ne yapmam gerek acaba modemi kaliteli bişey alsam kapsama alanı genişler mi ? Sadece kendi odam için değil tüm ev halki için istiyorum. Sinyal güçlendirici gibi değil yani eski evde modem vardı dışarıda çekiyodu mesela. 1.500 TL civarına güzel bir modem alsam nasıl olur ? çekme yani kapsama alani düzelir mi acaba. Çok anlamadim videolardan da sormak istedim bilen cevaplarsa güzel olur teşekkürler şimdiden.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Burak yılmaz
Wifi Dağıtıcı Alabilirsiniz. Fiyatları Ucuz

RYZEN 5 7500F / ASUS DUAL 4060Tİ 8GB / GSKILL Trident Z5 Siyah DDR5-6000MhZ CL36 32GB 16x2 RAM /
ASUS B 650M-K/ Bitfenix 600W Power Supply / Bitfenix Cube ARGB 240mm / BitFenix Nova Mesh 4 ARGB Kasa / GoodRam 1TB SSD

abbidik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet
Keenetic extra DSL ac1200 kullandım bi zaman çok iyiydi çekim gücü bayağı ayarı da var en arka odada bile iyi çekiyor wifi

Top Bottom