Neler Yeni

Vatandan Oem Sistem Almak İstiyorum

med21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alp
Herkese merhabalar, vatan bilgisayardan oem sistem almak istiyorum, daha önceden böyle bir deneyimim yok o yüzden bir kaç sorum var.
1-) windows yüklü gelmeyecek büyük ihtimalle, bu durumda ne yapmam lazım freedos gelen sistemlerde manuel olarak mı kurmam gerecek yoksa windows demo gibi bir şekilde mi gelir?
2-) bilgisayari aldıktan sonra ağ kartı cart kartı curt kartı gibi şeylere ekstradan ihtiyacım olacak mı yoksa sistemin içinde bunlar bulunuyor mu?
3-) buraya kadar okuduysanız toplamda 30k civarı olacak şekilde vatandan oem sistem ve monitor önerebilirseniz çok sevinirim

Gloxy

80+ Bronze
Herkese merhabalar, vatan bilgisayardan oem sistem almak istiyorum, daha önceden böyle bir deneyimim yok o yüzden bir kaç sorum var.
1-) windows yüklü gelmeyecek büyük ihtimalle, bu durumda ne yapmam lazım freedos gelen sistemlerde manuel olarak mı kurmam gerecek yoksa windows demo gibi bir şekilde mi gelir?
2-) bilgisayari aldıktan sonra ağ kartı cart kartı curt kartı gibi şeylere ekstradan ihtiyacım olacak mı yoksa sistemin içinde bunlar bulunuyor mu?
3-) buraya kadar okuduysanız toplamda 30k civarı olacak şekilde vatandan oem sistem ve monitor önerebilirseniz çok sevinirim
Vatan'dan alma şartın mı var? niye özellikle vatanı tercih ediyorsun

med21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kurumsal gözüküyor + taksit ile dolar bazında daha az vermiş olacağım

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
706
İsim
Draq123

weiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
mehmet
1-ben vatandan hazır sistem almıştım windows demo yüklü bir şekilde geliyor onlar sistemi topladıktan sonra test ediyor ondan sonra bize veriyorlar. ben internetten windows10 pro key almıştım ucuza öyle halletmiştim
2-bana kablosuz ağ kartı vermemişlerdi
3-https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-7500f-rtx-4060-ti-a520m-k-500gb-ssd-16gbram.html bu sistem güzel ama ssd yi 1tb yapıp bir tane de sıvı sogutma aldıgında 34 bın TL ye fılan gelıyor
https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i5-12400f-rtx-4060-ti-oc-8g-h610m-r-500gb-ssd-16gb-ram.html bu sistemde güzel aynı şekilde ssd yi 1tb yapınca 28.728 TL ye denk gelıyor. bende aynı ıslemcı var almadan once forumları baya okuyup arastırmıstım bazısı stok sogutucu yetıyor dıyor bazısı yetmıyor ısınıyor dıyo bence bırtane kule tıpı sogutucu alabılırsın ya da sıvı sogutma alabilirsin

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
706
İsim
Draq123
Tek çekim alcaksan üsteki sistem iyi onu al kesinlikle

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,428
İsim
Mehmet Aslan
windowsu rufusla 2 dk da kurarsın kolay bir sürü videosu var. İnternet konusunda wifi desteği olmayan bir anakart alıyorsan ethernet kullanman gerekir. Wifi destekli anakart seçersen kablosuz bağlanabilirsin. Fakat çok iyi bir internetin yoksa oyun için wifi önermem.

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
706
İsim
Draq123
1-ben vatandan hazır sistem almıştım windows demo yüklü bir şekilde geliyor onlar sistemi topladıktan sonra test ediyor ondan sonra bize veriyorlar. ben internetten windows10 pro key almıştım ucuza öyle halletmiştim
2-bana kablosuz ağ kartı vermemişlerdi
3-https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-7500f-rtx-4060-ti-a520m-k-500gb-ssd-16gbram.html bu sistem güzel ama ssd yi 1tb yapıp bir tane de sıvı sogutma aldıgında 34 bın TL ye fılan gelıyor
https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i5-12400f-rtx-4060-ti-oc-8g-h610m-r-500gb-ssd-16gb-ram.html bu sistemde güzel aynı şekilde ssd yi 1tb yapınca 28.728 TL ye denk gelıyor. bende aynı ıslemcı var almadan once forumları baya okuyup arastırmıstım bazısı stok sogutucu yetıyor dıyor bazısı yetmıyor ısınıyor dıyo bence bırtane kule tıpı sogutucu alabılırsın ya da sıvı sogutma alabilirsin
2. Sistem pahalı alınmazda ilki iyimiş bütçe çıkarsa bunu çıkmaz ise ilk attığım alinabilir[/URL]
Mesaj otomatik birleştirildi:

weiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
mehmet
https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i3-13100f-rtx-4060-8g-500gb-ssd-16gb-ram.html bunu alıp özelleştirme kısmından işlemciyi 13400f te yapabilirsin

2. Sistem pahalı alınmazda ilki iyimiş bütçe çıkarsa bunu çıkmaz ise ilk attığım alinabilir[/URL]

benim attıgım ilk sistem iyi bide ona sıvı sogutma ve ssdyı 1 tb yapınca cok ıyı olur

med21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alp

med21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alp
Tek tek bakmak lazım sanırım bir tanesindeki desteklemiyormuş, ethernet çekme şansım yok, o zaman kesin suretle anakart'i wifi destekleyen bir tanesini almam lazım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,655
Üyeler
141,470
Son üye
morgan james
Top Bottom