Neler Yeni

Dolandırıldım sanırım napabilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
ÖMER ÇELİK
kanka oyle bır sey yapsan da bır sey kanıtlayamazsın.. o zaman ben abdullah abiye rtx 4090. ücreti seklınde 1000 TL atıyım vermedi diye sikayet ediyim olur mu hiç... essekligine denk gelmis ama 550 TL ile olmuş bence buna sevin benim 5 bin tlm gitmişti. bır daha da bu tarz seyleri yeme en azından resmi yerlerden tic yap

Haruka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Haruka
Haklısınız hepiniz muhtemelen yapacak bir şey yok. 550 TL için de kimse adliyelerde uğraşmaz muhtemelen. Ama en azından evine kağıt gitse korkup belki parayı yollardı... Neyse ben ailemle konuşayım bir sağlık olsun

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Biliyorum evet naptığımın farkındayım ama olan oldu. 🤓
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok iyi dedin bir açıdan içim rahatladı ama... Dava açsam bir faydası olur mu
550₺'ye tecrübe edindin, davaya harcayacağın masrafa değmez bile boşver.

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif hantal
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Steam
Arshimet (şöyle iki kılıç tunan adam pp li/ sao anime)
Discord
arshimeth#5168
Dostum giden gitti yapacak bisey yok. 550tl ye koca bir tecrube edindin. Bazi insanlar bu tecrübeyi 100-200bin TL ile ediniyor bu acidan bak. Hayatinda bisey alirken artik bu aklina gelecek hep. Guzel bir tecrube satin aldin 550tl ye
Dolandırıcı enes çıkıyomuş dnxnxn. Yanlış iban a gitti felan desen bankaya belki kurtarırsın, aklıma bu geldi.

Haruka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Haruka
Dolandırıcı enes çıkıyomuş dnxnxn. Yanlış iban a gitti felan desen bankaya belki kurtarırsın, aklıma bu geldi.
Engellemiş bir de paparadan beni.. : D Bakayım bir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Djksfkalflalvl arkadaslar tecrube satiyorum isteyen ozelden yazsin
Bana tecrübe kazık gibi girdi, ömrüm boyu bir daha asla unutmam ben. 3 liraya su alınca bile içim gidiyordu oysa benim

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,229
İsim
Olcay akbulut
Gardrops üzerinden 550tlye ürün satın aldım ve satıcı ibandan ödersem daha uyguna geleceğini söyledi. Hesabını kontrol ettim ve daha önce satış yapmış, yorumları vardı. Dolandırıcı olduğunu tahmin ediyordum ama ürünü o kadar almak istiyordum ki kesinlikle benim enayiliğimden dolayı satın almaya engel olamadım.
Papara üzerinden attım parayı ve beni engellemiş tabii ki. Babam hukuk konusunda çok bilgili ve muhtemelen desem kızmazlar ama bu saflığımı anlatmaya utanıyorum. Napabilirim parayı alma şansım var mı?
Uygulama üzerinden satın almadığım için güvencem de yok.

(lütfen dalga geçmeyin ben zaten yetince kötü hissediyorum)
hocam ben ürünü merak ettim fotosu var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Mehmet Emirhan Çetinel
Instagram
mecetinel
Steam
MehmetÇ
Yıllar önce gtx 1080 alabilmek için aynı hataya düştüm.Dolandırıcı kişiye iban üzerinden attım parayı.Hukuki süreç başlattım dolandırıldığım meblağ kadar avukat ücreti verdim ve hiç bir şekilde paramı geri alamadım.Hem dolandırıldığımla hemde avukat parası vermekle kaldım.Giden paranın üstüne bi bardak su iç ve daha fazla göndermediğin için dua et.

oflee123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
ATIF YILDIZ
Gardrops üzerinden 550tlye ürün satın aldım ve satıcı ibandan ödersem daha uyguna geleceğini söyledi. Hesabını kontrol ettim ve daha önce satış yapmış, yorumları vardı. Dolandırıcı olduğunu tahmin ediyordum ama ürünü o kadar almak istiyordum ki kesinlikle benim enayiliğimden dolayı satın almaya engel olamadım.
Papara üzerinden attım parayı ve beni engellemiş tabii ki. Babam hukuk konusunda çok bilgili ve muhtemelen desem kızmazlar ama bu saflığımı anlatmaya utanıyorum. Napabilirim parayı alma şansım var mı?
Uygulama üzerinden satın almadığım için güvencem de yok.

(lütfen dalga geçmeyin ben zaten yetince kötü hissediyorum)
Kardeşim ben avukatım sen yazılanlara bakma yazışmaların ekran görüntülerini al dekont ve görüntülerle polise gidip şikayetçi ol. Dolandırıcılıktan ceza alacağı için sana gelip parayı yalvara yalvara öder

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Doğuş Akyürek
500₺ için uğraştığına değmez ucuz kapatmışsın kardeşim öyle düşün.

Emsal

80+ Silver
Hocam satıcıyı paylaşın en azından burdan herkes teker teker adama racon kessin çocuğun parasını ver diye darlayalım adam korkar belki

Kangalll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Kangal Kangaoğlu
Papara müşteri hizmeleri varsa arayıp söyleyin yanlışlıkla attım diye. Hukukta sebepsiz zenginleşme diye bir şey var, paranızı yüksek ihtimalle geri alırsınız. Ayrıca babanız bilgiliyse ona söyleyin, bunu utanılacak bir tarafı yok, doktoru dolandıran var, avukat bile dolandıran var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,039
Üyeler
140,751
Son üye
Oredarhyme
Top Bottom