Neler Yeni

Hangi interneti önerirsiniz?

Hangi sağlayıcı sizce?

• TURKNET

• TTNET

• COMNET

• NETSPEED

• FİXNET

• MİLLENİCOM

• TBTNET

• POYRAZNET

• NETMAN

• PANANET

• GIBIRNET

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
TTNet te sorun yaşamadiysan eğer comnete gecebilirsin gayet uygun fiyatları. Ortalama 7 8 aydır kullanıyorum sorunum yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Durmuş Fıstık
Knk eğer Atlantis Net alt yapın varsa Atlantise geç, 1000mbps download/upload 12 ay taahhütlü 350 TL başka bi ücret yok çok bilinmiyor ama sağlam firma

Bthnsvc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Batu
Bende 3 aya kablonetten millenicoma geçmeyi düşünüyorum comnet tereddüt ettiriyor çok şikayeti var

HelpmeBabe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Furkan

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,549
İsim
Emre siyah
comnet fiyatı gayet uygun gibi duruyor geçilir mi ki?
Comnet'e geç. 12 aylık al. Aylığı bu şekil de 200 TL'ye geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

eklemiş olayım turktelekom kullanırken herhangi bir kesinti ping sıkıntısı vs çekmedim

1709131225626.png

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,549
İsim
Emre siyah
Knk eğer Atlantis Net alt yapın varsa Atlantise geç, 1000mbps download/upload 12 ay taahhütlü 350 TL başka bi ücret yok çok bilinmiyor ama sağlam firma
100mbp altyapısı var

fixnetde öneriyolar sizce geçilir mi?

Son düzenleme:

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
952
İsim
Yunus Şahin
Comnet nasıl düşüş falan varmı

Hız diyorsan yok. 10mbps gibi bir kaybım var o da alt yapıyla kaynaklı. 85 falan alıyorum, indirmeler 10-11MB ile yapıyorum. Memnunum yine de. 6 aydan fazladır kullanıyorum.

eklemiş olayım turktelekom kullanırken herhangi bir kesinti ping sıkıntısı vs çekmedim

Alıntıyı görüntüle

Alt yapın iyiyse en ucuzu öneririm. Benim de alt yapım iyi, güveniyorum bu yüzden hep en ucuz interneti kullandım. NetSpeed, TürkNet, PoyrazNet şimdi de ComNet.

TürkNet ve ComNet'in beğendiğim noktası peering anlaşmaları olduğu için yurt dışına çıkışlar daha kolay sağlanıyor ve yasaklı sitelere dahi giriliyor. Sanırım Twitch şu an TR'de kapalı ama hiçbir DNS, VPN açmadan girebiliyorum.

Bu yüzden hem de fiyatı yüzünden ComNet'i baya seviyorum.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,549
İsim
Emre siyah
Hız diyorsan yok. 10mbps gibi bir kaybım var o da alt yapıyla kaynaklı. 85 falan alıyorum, indirmeler 10-11MB ile yapıyorum. Memnunum yine de. 6 aydan fazladır kullanıyorum.

Alt yapın iyiyse en ucuzu öneririm. Benim de alt yapım iyi, güveniyorum bu yüzden hep en ucuz interneti kullandım. NetSpeed, TürkNet, PoyrazNet şimdi de ComNet.

TürkNet ve ComNet'in beğendiğim noktası peering anlaşmaları olduğu için yurt dışına çıkışlar daha kolay sağlanıyor ve yasaklı sitelere dahi giriliyor. Sanırım Twitch şu an TR'de kapalı ama hiçbir DNS, VPN açmadan girebiliyorum.

Bu yüzden hem de fiyatı yüzünden ComNet'i baya seviyorum.
peki comnetin vs aylık deneme gibi hizmetleri var mı? sanırım turknette vardı altayapımın güzel olduğuna inaniyorum çünkü hiç sıkıntı çıkarmadı şimdiye kadar

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
952
İsim
Yunus Şahin
peki comnetin vs aylık deneme gibi hizmetleri var mı? sanırım turknette vardı altayapımın güzel olduğuna inaniyorum çünkü hiç sıkıntı çıkarmadı şimdiye kadar

1 aylık alırsın denersin daha sonra memnun kalırsan 12 ay alırsın. Bende böyle yaptım. 1 ay deneyim bir dedim çok memnun kaldım, yapıştırdım 12 ay. Arkadaşını getir kampanyası var bir de. O şekilde de sağ olsun kaydolan arkadaşlar sayesinde 3-4 ay kazandım. Fiyatı da uygun. Günüm azaldı, kaydolacaksan eğer kodumu verebilirim. :D

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,549
İsim
Emre siyah
1 aylık alırsın denersin daha sonra memnun kalırsan 12 ay alırsın. Bende böyle yaptım. 1 ay deneyim bir dedim çok memnun kaldım, yapıştırdım 12 ay. Arkadaşını getir kampanyası var bir de. O şekilde de sağ olsun kaydolan arkadaşlar sayesinde 3-4 ay kazandım. Fiyatı da uygun. Günüm azaldı, kaydolacaksan eğer kodumu verebilirim. :D
3 ay sonrasında comnete karar verirsem neden olmasın

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
952
İsim
Yunus Şahin
3 ay sonrasında comnete karar verirsem neden olmasın

Olur hocam.

Ek olarak zaten yeni çıkan firmalar hep TT alt yapısını kullanıyor haliyle. Ama Comnet ve Turknet buna ek olarak peering anlaşmaları olduğu için bu ikisini öneririm. Ee Turknet'in fiyatı da Belli o yüzden Comnet öneriyorum.

Gazi.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Gazi

Alıntıyı görüntüle
hangi alt yapının olduğunu nasıl ögreniriz benimde değişmem lazım 16 mqps e 200 TL türk telekom daha kaliteli bişiler bulmalıyım

Top Bottom