Neler Yeni

DDR5 SİSTEM NASIL 24K ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Meliodas Sama
M.2 Tb Almanı Tavsiye Ederim Kasayı Değiş Psu Adam Akıllı bir şey Seç Ekran Kartı Çöp

Eğer yanlış görmemiş'em ram olarak 1x16 yazmışsın bana göre 2x16 olarak yapın yani toplam 32 GB ram yapın çünkü ileride ram baya bir artış olacak oyunlarda falan ama yine de sen bilirsin

bu nasıl 2x16 yapacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu nasıl 2x16 yapacağım

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Arda doğan
bu nasıl 2x16 yapacağım

Kasaya Ne Kadar Verebilirsin? Ram Kasa Psu m.2 İçin Ayırdığın Bütçe Tam Olarak Nedir?

Ghosty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
yavuz gonzalez
Sizce 1x16 yapmak 2x8 e göre düşük fps almaya sebebiyet verir mi ddr5 sistemde çif kanal muhabbetinden dolayı

kırmızışarapp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İbrahim gül
Kardesim ben DDR 5 li sistemi vallahi 50 ye topladim şaşırdım 24 yazinca meraktan baktim

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
İsrafil Bedir
Hazır sistem için max bütçen ne?
Bana da sistem lazım hocam kardeşime alacağım hiç bilgisayarı olmadı bugüne kadar bütçem sadece kasa için Max 25k giriş seviyesinde olsa ddr5 almak istiyorum dilerse ileride işlemci ve ekran kartını kolayca güncelleyebilsin diye öneriniz ne olur acaba

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Arda doğan
Bana da sistem lazım hocam kardeşime alacağım hiç bilgisayarı olmadı bugüne kadar bütçem sadece kasa için Max 25k giriş seviyesinde olsa ddr5 almak istiyorum dilerse ileride işlemci ve ekran kartını kolayca güncelleyebilsin diye öneriniz ne olur acaba
Ddr5 Şuan Mantıklı Zaten Bende Geçmeye Çalışıyom İşlemciler Baya İyi

https://www.gencergaming.com/haqqus-gen-xviii amd
-Nvidia https://www.gaming.gen.tr/urun/3301...ite-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan
Şimdi yazacaklarım benim düşüncemdir. Bir DDR5 sistem kurarken önceliği Anakart'a vermelisiniz. A serisi giriş seviye anakart seçmek ilerde yükleltmelerde problem çıkarabilir. Örnek ilerde farklı işlemcinin üst versiyonu olur veya ekran kartının kaliteli üst modelleri olur. Bunları karşılayabilecek anakart seçilmezse birde anakart değişmekle uğraşılır. Şimdi fiyat olarak içine katmadan diyorum ben kuracağım sistemde B serisi bile değil direk X serisine girişiyorum. Ram ilave edilir, işlemci değişilir ekran kartı değişilir. Ssd bile ilave edilebilir. Herşeyi başı olan anakartı iyi seçip sonraki upgradelerde sorun yaşamamanızı tavsiye ederim. Bana göre bir DDR5 sistemin başlangıç fiyatı 30bin TL'dir.

Bu sistemde sana önerebileceğim tek şey anakartı değişmen olur. İleri dönük yükseltmeler için. (SSD sonrasında değiştiğin okuma yazması hızlı olanlı hali)

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Meliodas Sama
Şimdi yazacaklarım benim düşüncemdir. Bir DDR5 sistem kurarken önceliği Anakart'a vermelisiniz. A serisi giriş seviye anakart seçmek ilerde yükleltmelerde problem çıkarabilir. Örnek ilerde farklı işlemcinin üst versiyonu olur veya ekran kartının kaliteli üst modelleri olur. Bunları karşılayabilecek anakart seçilmezse birde anakart değişmekle uğraşılır. Şimdi fiyat olarak içine katmadan diyorum ben kuracağım sistemde B serisi bile değil direk X serisine girişiyorum. Ram ilave edilir, işlemci değişilir ekran kartı değişilir. Ssd bile ilave edilebilir. Herşeyi başı olan anakartı iyi seçip sonraki upgradelerde sorun yaşamamanızı tavsiye ederim. Bana göre bir DDR5 sistemin başlangıç fiyatı 30bin TL'dir.

Bu sistemde sana önerebileceğim tek şey anakartı değişmen olur. İleri dönük yükseltmeler için. (SSD sonrasında değiştiğin okuma yazması hızlı olanlı hali)
peki önerebileceğin en uygun fiyatlı ddr5 sistem nedir ya da var mı ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,342
Üyeler
141,439
Son üye
Said Özdemir
Top Bottom