Neler Yeni

Hawk Future Serisi vs Fab Serisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Cengiz Balkiraz
Selamlar. Bilgisayar başında çok oturduğum için rahat bir koltuk alacağım. Araştırmalarım sonucu bir oyuncu koltuğu almaya karar verdim ve Hawk markasını seçtik. Sitesinde 2 farklı seri gördüm. Fab ve Future. Aralarındaki fark nedir ? 5000 TL fark vermeye değer mi ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Farway

80+ Silver
Bütçe nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Cengiz Balkiraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Belirli bir bütçem yok normalde attığım linktekini alacaktım. Ama aralarında ciddi farklar varsa 5000 TL daha vermeyi düşünebilirim.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Yazılımla uğraşacağım ve oyun oynamayı da seviyorum. Yoksa oyuncu koltuğu yerine şöyle bir ofis koltuğu mu önerirsiniz ?

Farway

80+ Silver
Belirli bir bütçem yok normalde attığım linktekini alacaktım. Ama aralarında ciddi farklar varsa 5000 TL daha vermeyi düşünebilirim.

Yazılımla uğraşacağım ve oyun oynamayı da seviyorum. Yoksa oyuncu koltuğu yerine şöyle bir ofis koltuğu mu önerirsiniz ?

Eğer kadar verebilirsen HP Omen Citadel aldım, Türk yapımı pekçok koltuktan iyi, konforlu. Ciddi fark varmı dersen koltuk için düşünülürse var tabii ki, gidip Mediamarkt'tan deneyebilirsin açıyorlar teşhire. Bir Zio Venom XL siparişi verdim o da gelecek yakında karşılaştırmasını yapacağın bakalım, TR de üretilen en iyi koltuk falan deniliyordu hakkını verebilecek mi...

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Cengiz Balkiraz
Eğer kadar verebilirsen HP Omen Citadel aldım, Türk yapımı pekçok koltuktan iyi, konforlu. Ciddi fark varmı dersen koltuk için düşünülürse var tabii ki, gidip Mediamarkt'tan deneyebilirsin açıyorlar teşhire. Bir Zio Venom XL siparişi verdim o da gelecek yakında karşılaştırmasını yapacağın bakalım, TR de üretilen en iyi koltuk falan deniliyordu hakkını verebilecek mi...
Anladım, teşekkürler. Farklı birkaç kişi daha yazarsa çok güzel olacak aslında. Bu konu hakkında çok içerik göremedim.

Bir de deri olması çok terletmiyor mu acaba ?

Palo DAYI

80+ Silver
Anladım, teşekkürler. Farklı birkaç kişi daha yazarsa çok güzel olacak aslında. Bu konu hakkında çok içerik göremedim.

bence derı alınmaz cunku zamanla yıpranıyolar hemde terletır dıye dusunuyorum bende koltuk arayısındayım secımlerden once almak ıstıyorum ama karar veremedım

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Cengiz Balkiraz
bence derı alınmaz cunku zamanla yıpranıyolar hemde terletır dıye dusunuyorum bende koltuk arayısındayım secımlerden once almak ıstıyorum ama karar veremedım
Ben de biraz kararsızım. Future'un farkı nedir onu öğrenmeye çalışıyorum ama bulamadım.

Farway

80+ Silver

yumuşak bir bez ya da kılıfla çözülüyor o iş

Thrill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Atakan
Fab'ın yüzeyi bana çok gergin geliyor çok rahat hissettirmiyor. Ama görünümü hissiyatı kaliteli.
2 ay kadar önce 4200'e aldım. Çok uçmuş fiyatlar saçmalamışlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Cengiz Balkiraz
Fab'ın yüzeyi bana çok gergin geliyor çok rahat hissettirmiyor. Ama görünümü hissiyatı kaliteli.
2 ay kadar önce 4200'e aldım. Çok uçmuş fiyatlar saçmalamışlar
Evet fiyatlar biraz uçuk ama mecburum. Önceki ofis sandalyem kırıldığı için aylardır mutfak sandalyesinde oturuyorum :)

oliveforge99

80+ Silver
Bu yoruma katılıyorum. Hawk Fab var bende. Citadel'in yanından bile geçemez bana kalırsa

Top Bottom