Neler Yeni

Paragraf Kaynak Önerisi

ahmet3436

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Esin
Sınava 3 aya kaldı temel paragraf test kitabı arıyorum öneriniz var mıdır TYT sözel gireceğim benim netlerimi hızla artıracak temel paragraf test kitabı tavsiyeleriniz nelerdir?

Temel için bu test kitabı nasıldır

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,403
İsim
Mehmet Aslan
Sınava 3 aya kaldı temel paragraf test kitabı arıyorum öneriniz var mıdır TYT sözel gireceğim benim netlerimi hızla artıracak temel paragraf test kitabı tavsiyeleriniz nelerdir?

senin ilacın bu https://www.trendyol.com/uc-dort-be...graf-sifir-risk-soru-bankasi-2024-p-156497576

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,971
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,971
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Semih Kandıraz
Sıfır Risk güzel Paragraf'ın Ritmi ise konu konu işliyor YKS özel alırsan işinize yarar.

ahmet3436

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Esin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
başlangıç olarak paragrafın ritmi daha uygun olur ama yksye kadar mutlaka sıfır riski al
Ben bu sene mezuna kaldım istedigim bölüm avcılık ve yaban hayatı TYT giren son kişide 250 puanla girmiş 76 diploma puanı var aslında bu puanlar herkes için komik geliyor ama meslek bölümü oldugumdan hiçbir şey görmedik neredeyse virüs zamanına denk geldi 9-10 sınıf ondan temelim yok 210-220 paun alsam ham benim için yetiyor bu kitabı ondan sordum temel için uygun mudur benim gibiler için ondan arada kaldım paragrafın ritmi le sıfır riski sınava kadarda yetişirmi @ghost66

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Semih Kandıraz
Günlük Her kitaptan Minimum 50 soru çözmen gerek he bide işini sağlama almak istiyorsan bölümüne uygun bi kaç denemede alırsan iyi olur sınava girdiğinde alışık olursun kafan rahat olur.

ahmet3436

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Esin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Günlük Her kitaptan Minimum 50 soru çözmen gerek he bide işini sağlama almak istiyorsan bölümüne uygun bi kaç denemede alırsan iyi olur sınava girdiğinde alışık olursun kafan rahat olur.
peki benim için hangisi iyi olur bu iki kitap arasından hangisini alıyım

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Semih Kandıraz
Paragrafın Ritmini alabilirsin ben Ortaokulu ile Lisesini bitirdim ikiside güzel Bu kitabın en iyi özelliği her çözdüğün sorunun önceden YKS de çıkmış olması bütçe yetiyorsa ikisinide al derim öbürünü çözmedim ama iyi diye biliyorum.

ahmet3436

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Esin
Paragrafın Ritmini alabilirsin ben Ortaokulu ile Lisesini bitirdim ikiside güzel Bu kitabın en iyi özelliği her çözdüğün sorunun önceden YKS de çıkmış olması bütçe yetiyorsa ikisinide al derim öbürünü çözmedim ama iyi diye biliyorum.
dediginiz kitap bu galiba dogrumu

Omnissiah

80+ Bronze
Paragraf hakkında gördüğüm en iyi kaynak paragrafın ritmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Hüseyin Mert Görgel

Cozmediysen üç dört beş sıfır paragraf oneriririm üstüne birde bilgi sarmalı bitirirsen tadından yenmez ben bitirdim paragrafta 30 soru civarı yapıyorum şuan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,920
Üyeler
141,358
Son üye
k282i
Top Bottom