Neler Yeni

❌İndirim Bitti! UYGUN MONİTÖR ARAYANLAR KAÇIRMASIN GameBooster 23.8 75Hz 1ms HDMI VGA FHD IPS

Hocam gamebooster nasıl bir marka ? Düne kadar herkes adını unutuyor da dik parçalar kullanan çin işi marka benim attığım 2.el monitör onu sollar geçer
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdide cd değerine göre yargılıyor 😂 dostum gamebooster gibi çin işi kalite yoksunu bir marka acerimi geçecek ?
aga hepsi çin malı hepsi çinde üretiliyor hangi kafayla bunu yazıyorsun anlamadım markalar ekranları bir yerden satın alıyor kendileri üretmiyorlar piyasadaki çoğu marka boe ve panda panel hiç bir şey bilmeden yorum yapma bence genelde ekranlar 250cd değerdedir bir ekran 280cd+30 parlaklık konmuşsa eğer o panel kötü değildir.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
aga hepsi çin malı hepsi çinde üretiliyor hangi kafayla bunu yazıyorsun anlamadım markalar ekranları bir yerden satın alıyor kendileri üretmiyorlar piyasadaki çoğu marka boe ve panda panel hiç bir şey bilmeden yorum yapma bence.
Ne hiçbirşey bilmeden yorum yapma boe ve panda ? Oblar kim şuan hem panel üretip hemde monitor satan 2 marka var samsung ve lg sen neyden bahsediyosun kardeşim ?

aga hepsi çin malı hepsi çinde üretiliyor hangi kafayla bunu yazıyorsun anlamadım markalar ekranları bir yerden satın alıyor kendileri üretmiyorlar piyasadaki çoğu marka boe ve panda panel hiç bir şey bilmeden yorum yapma bence genelde ekranlar 250cd değerdedir bir ekran 280cd+30 parlaklık konmuşsa eğer o panel kötü değildir.
Çinde en dandik kompozitörler kullanılarak yapılıyor dediği hiç bir değeri vermez dediğiniz saçma

Birde panda boe diyorsun ya bu gamebooster gibi markalarda no name paneller oluyor haberin olsun

https://www.google.com/amp/s/www.te...gamebooster-monitoer-alinir-mi.3024646/?amp=1 burda şikayetçileri var zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
ragnar oğlu tarkan
alasım varda dikey dönse birde ekstra aparatsız ama fiyat iyi baya sanırım alıcam 2. monitör için yeterli gibi google vb için

Son düzenleme:

VERUS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Bora Gül
Instagram
bora_gul
Steam
bora_gul
Beyler kargo bugün geldi kurdum. 2. monitör olarak yanda video izleyip discord bakmalık harika parasından fazlasını bile hak ediyor.

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
Muhammet Çağrı
2. olarak alınır ama gaming monitör yazmışlar sinir oldum ona neye göre gaming olum bu neyin kafası?

Ne hiçbirşey bilmeden yorum yapma boe ve panda ? Oblar kim şuan hem panel üretip hemde monitor satan 2 marka var samsung ve lg sen neyden bahsediyosun kardeşim ?

Çinde en dandik kompozitörler kullanılarak yapılıyor dediği hiç bir değeri vermez dediğiniz saçma

Birde panda boe diyorsun ya bu gamebooster gibi markalarda no name paneller oluyor haberin olsun

https://www.google.com/amp/s/www.technopat.net/sosyal/konu/gamebooster-monitoer-alinir-mi.3024646/?amp=1 burda şikayetçileri var zaten
aga kaç tane lg samsung ekranın oldu hiç panellerine baktınmı kimin diye genelde firmalar AUO BOE/PANDA kullanıyor ?
Beyler kargo bugün geldi kurdum. 2. monitör olarak yanda video izleyip discord bakmalık harika parasından fazlasını bile hak ediyor.
hayırlı olsun hacı ben zaten panelinin iyi olduğuna emindim burada atıp tutanlara bakmadık şükür. :D

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
aga kaç tane lg samsung ekranın oldu hiç panellerine baktınmı kimin diye genelde firmalar AUO BOE/PANDA kullanıyor ?

hayırlı olsun hacı ben zaten panelinin iyi olduğuna emindim burada atıp tutanlara bakmadık şükür. :D
Bu gamebooster no name panel kullanıyor Allah size akıp verirken ne yapıyordunuz bilmiyorum

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,734
İsim
ege erdem demirelli
Of ya o gun para cikmadi alamadim indirim bitmis. 2k IPS 75hz birdaha boyle birsey gelmez. Oyun oynarken kenarda dc/youtube acmak icin bile deger.

Almıyacağım zaten bu kadar kalitesiz no name panel kullanan bişey alanında aklını sorgularım kimse kusuruma bakmasın
aynen aga o fabrikada çalışıyorsun sanırım her panelden haberdarsın hatta diğer markalardada tanıdığın var galiba onlardanda haberdarsın :D :D

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
aynen aga o fabrikada çalışıyorsun sanırım her panelden haberdarsın hatta diğer markalardada tanıdığın var galiba onlardanda haberdarsın :D :D
Adamlar incelemiş ve panelin adını sanığını bulamamışlar attığım konuyu okumadın sanırım ?

Okusaydın zaten benle tartışmazdın

Top Bottom