Neler Yeni

Adobe Creative Cloud dalga geçer gibi zam yapıyor

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
Arkadaşlar ofisimde tasarım ve video montajı için kullanıyorum 4 5 ay önce öğrenci planı ile yanlış hatırlamıyorsam yıllık 1.800 küsüre almıştım
Haberlere göre % kaç a tekabul ediyor bilmiyorum ama aylık 190 TL'den 777 TL'ye yükselecek. Yıllık peşin fiyatı ise 2.290 TL'den 10.350 TL'ye yükselecek. Ve duyduğuma yıllık paket aldığım halde hala kullanım hakkım olmasına rağmen 5 martta aboneliği iptal mi etmek mi yoksa yeni tarifeden devam mı etmek mi istiyorsunuz gibisinden soracakmış. ( saçmalıktan ibaret ve bu konuda itiraz etmek istiyorum çünkü ben 1 yıllığını peşin ödedim)
Bu durumda crack mi indirilmeli indirilmeliyse nerden indirilmeli bilgisi olan arkadaşlar veya forumda grafik tasarımcı varsa beni aydınlatabilir mi

musti1824

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Aydın
Arkadaşlar ofisimde tasarım ve video montajı için kullanıyorum 4 5 ay önce öğrenci planı ile yanlış hatırlamıyorsam yıllık 1.800 küsüre almıştım
Haberlere göre % kaç a tekabul ediyor bilmiyorum ama aylık 190 TL'den 777 TL'ye yükselecek. Yıllık peşin fiyatı ise 2.290 TL'den 10.350 TL'ye yükselecek. Ve duyduğuma yıllık paket aldığım halde hala kullanım hakkım olmasına rağmen 5 martta aboneliği iptal mi etmek mi yoksa yeni tarifeden devam mı etmek mi istiyorsunuz gibisinden soracakmış. ( saçmalıktan ibaret ve bu konuda itiraz etmek istiyorum çünkü ben 1 yıllığını peşin ödedim)
Bu durumda crack mi indirilmeli indirilmeliyse nerden indirilmeli bilgisi olan arkadaşlar veya forumda grafik tasarımcı varsa beni aydınlatabilir mi
peşin ödediğin şey kullanım süresi bitene kadar herhangi bir şey talep edemez senden son bitiş tarihi ne zaman aboneliğin

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Çok sürmez seneye Türkiyeden çekilirler bu fiyatlandırma yüzünden. 10 bine bu mu alınır şaka gibi.

Ayrıca sorduğun soruyu ben de merk ediyorum benim de üyeliğim vardı iptal etmrk istediğimde bir de taahhüt cezası çıkıyor. Komedi.

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Doları 6 tlden tutuyorlardı malum şimdiki kura geçtiler gayet normal crackten devam

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Enes kaya
Şirketler yine mecbur kullanacak ama bireysel kullanan herkes neredeyse aboneliğini sonlandırır.

Haberlerde %300 diyorlardi ama daha fazla zam gelmis korkunç☠️

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
peşin ödediğin şey kullanım süresi bitene kadar herhangi bir şey talep edemez senden son bitiş tarihi ne zaman aboneliğin
5 6 ay önce aldım tam tarih hatırlamıyorum mailden bakıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok sürmez seneye Türkiyeden çekilirler bu fiyatlandırma yüzünden. 10 bine bu mu alınır şaka gibi.

Ayrıca sorduğun soruyu ben de merk ediyorum benim de üyeliğim vardı iptal etmrk istediğimde bir de taahhüt cezası çıkıyor. Komedi.
saçmalıktan ibaret zoru zoru crack indirtecekler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Doları 6 tlden tutuyorlardı malum şimdiki kura geçtiler gayet normal crackten devam
vallahi ben bakmaya başladım cracklere

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,679
İsim
Feyzullah
Cidden böyle bir fiyat çok pahalı olur insanları crack e teşvik ediyorlar

Faruk1986

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,599
İsim
Faruk Sancar
Bende hepsinin cracki var birebir aynı işi görür mü

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dalga geçer gibi değil. Adamlar yıllardır doları 6 TL'den tutuyordu dayandılar zam yapmadılar. Artık kar edemeyecek duruma geldiler ve olan bu. Bunun sorumlusu Adobe değil malum kişi. Adobe elinden geleni yaptı...

Tanzanyalı Ökkeş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Harun Duman
grafik tasarım öğrencisiyim hocam bende, mail yoluyla ekstraları birer birer talep ediyorlar şaka gibi yıllık 3 k peşin verdim kalan 7.5k yı da istiyorlar şuan

Top Bottom