Neler Yeni

Paneli değişen monitör sorun çıkarır mı acaba?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tarık Sarıyer
Selamlar İtopyadan aldığım Gigabyte G24f-2 model monitörde 18 ay sonra altta şerit şeklinde ölü pixeller oluşmaya başladı ve yayılıyordu. Kutusuna koyduğum fatura ve durumu belirttiğim bir kâğıt ile garantiye gönderdim. Fakat kabloları koymadığım için hiçbir şekilde ulaşılmadan ürünü geri gönderdiler ve nota ürünü eksiksiz göndermeniz gerekmektedir yazdılar. 1 hafta bu şekilde hiç oldu. Ürünün değişeceğini düşünüp kabloları da dahil edip eksiksiz gönderdim. 1 hafta geçti yine tarafıma herhangi bir bilgi gelmedi ve bugün arayıp sordum. Monitorun panel değişimi yapılacağını ögrendim. Bilgim olmadığı için soruyorum. 18 ay sonra kendi kendine olmuştu çünkü. Panel değişiminin sıfır ürün ile değişmesinden herhangi bir farkı olur mu? kozmetik olarak durumu sıfır gibiydi benim monitorumun o konuda bir sorun yok. tesekkurler herkese

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
emre yokuş
Panel demek, TV ve monitörlerde her şey demek. Değişimi için genelde komple parçalara ayırılır. Eğer servistekiler işçiliği güzel yaparsa sıkıntısız kullanırsın. NOT: Babam Tv tamircisi, dediğin işlemi çok kez bende yaptım.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Panel demek, TV ve monitörlerde her şey demek. Değişimi için genelde komple parçalara ayırılır. Eğer servistekiler işçiliği güzel yaparsa sıkıntısız kullanırsın. NOT: Babam Tv tamircisi, dediğin işlemi çok kez bende yaptım.
Evet güzel işcilik olur ise sorunsuz kullanırsın.

alovra

80+ Bronze
Selamlar İtopyadan aldığım Gigabyte G24f-2 model monitörde 18 ay sonra altta şerit şeklinde ölü pixeller oluşmaya başladı ve yayılıyordu. Kutusuna koyduğum fatura ve durumu belirttiğim bir kâğıt ile garantiye gönderdim. Fakat kabloları koymadığım için hiçbir şekilde ulaşılmadan ürünü geri gönderdiler ve nota ürünü eksiksiz göndermeniz gerekmektedir yazdılar. 1 hafta bu şekilde hiç oldu. Ürünün değişeceğini düşünüp kabloları da dahil edip eksiksiz gönderdim. 1 hafta geçti yine tarafıma herhangi bir bilgi gelmedi ve bugün arayıp sordum. Monitorun panel değişimi yapılacağını ögrendim. Bilgim olmadığı için soruyorum. 18 ay sonra kendi kendine olmuştu çünkü. Panel değişiminin sıfır ürün ile değişmesinden herhangi bir farkı olur mu? kozmetik olarak durumu sıfır gibiydi benim monitorumun o konuda bir sorun yok. tesekkurler herkese
Fotodaki gibi mi oluyordu

Ekler

• 0F891F5E-7843-42AE-9669-648F7B806C66.jpeg
    0F891F5E-7843-42AE-9669-648F7B806C66.jpeg
    754.9 KB · Hit: 17
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tarık Sarıyer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fotodaki gibi mi oluyordu
Ölü pixel testine yeşildeki hali bu şekilde ekranin altinda boydan boya şerit seklinde ve ilk fark ettigimde bir tane vardi. Sonraki gün uzerine yenisi eklendi bu fotografta ikiside gozukuyor.

Ekler

• 9CC089B4-D4A7-4B3A-ABAD-3F4602188778.jpeg
    9CC089B4-D4A7-4B3A-ABAD-3F4602188778.jpeg
    446.8 KB · Hit: 14

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Enes kaya
aynı monitörü kullaniyordum birden görüntü gitti gelmedi. Garantiye gonderince panel degisimi olacak dendi(genelde degisim yapmiyoruz buyuk ihtimalle iade ya da degisim raporu cikar dendi) uzerinden 1 hafta gecti iste aradim yurtdisindan panel bekliyoruz dendi tam tamina 45 gün gecti panel gelmedi 45 gün degisim iade raporu hazirlayip verdiler. Ellerinde stok genelde olmuyor sana da degisim iade raporu verirler diye düşünüyorum ama 5-10gun gecince darla direk parca degisimi istemiyorum degisim ya da iade istiyorum diye söyle.

alovra

80+ Bronze
Ölü pixel testine yeşildeki hali bu şekilde ekranin altinda boydan boya şerit seklinde ve ilk fark ettigimde bir tane vardi. Sonraki gün uzerine yenisi eklendi bu fotografta ikiside gozukuyor.
Panelin alt kisimlarda oluyor hep kronik galiba ama bu konuda gördüğüm ilk sikayet

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tarık Sarıyer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aynı monitörü kullaniyordum birden görüntü gitti gelmedi. Garantiye gonderince panel degisimi olacak dendi(genelde degisim yapmiyoruz buyuk ihtimalle iade ya da degisim raporu cikar dendi) uzerinden 1 hafta gecti iste aradim yurtdisindan panel bekliyoruz dendi tam tamina 45 gün gecti panel gelmedi 45 gün degisim iade raporu hazirlayip verdiler. Ellerinde stok genelde olmuyor sana da degisim iade raporu verirler diye düşünüyorum ama 5-10gun gecince darla direk parca degisimi istemiyorum degisim ya da iade istiyorum diye söyle.
panel ulaşmış birkaç gün içerisinde değişim yapılacakmış diye söyledi bana musteri temsilcisi
Mesaj otomatik birleştirildi:

panel ulaşmış birkaç gün içerisinde değişim yapılacakmış diye söyledi bana

Fantastiktürk

80+ Bronze
Panel değişimi zor bir işlem değil. Normal şartlarda herhangi bir sıkıntı yaratmaz. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi elinde 0 monitör olmuş olur sonucunda.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tarık Sarıyer
tekrardan merhaba 3 gün önce falan teknik servisi aradım monitörüm hakkında detaylı bilgi istedim. oradaki kadın bana değişmesi için gereken panelin onlara ulaştığını birkaç gün içerisinde panelin değişeceğini belirttim. fakat bu gün aradığımda başka bir adam değişim için panel bekleniyor dedi. beni oyalamaya mı çalışıyorlar ben anlamış değilim. direkt ürün iadesini nasıl isteyebilirim?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
910,936
Üyeler
141,366
Son üye
Recep19o3