Neler Yeni

Ehliyet sınavından kaldım

Tümer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Tümer Atlı
Dostlar iyi günler şimdi size baştan mevzuyu anlatayım ben aralık ayında kursa yazıldım şubat 5 şubatta dersleri başlattılar toplam 5 ders gösterdiler haftada 2 ders verdiler zaten 1 dersi de tam sürmeyi bilmediğim için verdiler işte bana harcı at dediler attım fakat kursta ki ilgilenen kişiyle konuştum sınava girersem kalırım diye yok bilmem bişey olmaz vs vs diye geçiştirdiler tamam dedim sınava girdim kaldım işte ondan sonra bugün mesaj attılar tekrardan yarın dersim varmış 16 17 mart gibi de sınava sokcaklar gene ama bu sefer 2500 TL istiyolar sizce ne yapmalıyım dostlar en fazla 1500 olsun kaldım diye 2500 lira istemek fazla.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Yazılı sınav kolay oluyor aslında. Kaç puan aldın?

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Furkan Demirtaş
Dostlar iyi günler şimdi size baştan mevzuyu anlatayım ben aralık ayında kursa yazıldım şubat 5 şubatta dersleri başlattılar toplam 5 ders gösterdiler haftada 2 ders verdiler zaten 1 dersi de tam sürmeyi bilmediğim için verdiler işte bana harcı at dediler attım fakat kursta ki ilgilenen kişiyle konuştum sınava girersem kalırım diye yok bilmem bişey olmaz vs vs diye geçiştirdiler tamam dedim sınava girdim kaldım işte ondan sonra bugün mesaj attılar tekrardan yarın dersim varmış 16 17 mart gibi de sınava sokcaklar gene ama bu sefer 2500 TL istiyolar sizce ne yapmalıyım dostlar en fazla 1500 olsun kaldım diye 2500 lira istemek fazla.
Valla dostum muhtemelen her kursun kendi fiyatlandırması vardır, normal fiyat için de ekstra ders maliyeti için de. Tekrar girmek için ders almak zorunlu değil diye biliyorum bir araştır sen yine de, ders almayıp kendin çalışıp ta girebilirsin eğer öyle bir şey varsa.

fy808

80+
dostum yasal olarak 14 ders vermek zorundalar.
eger daha once kaldiysan da bu 2 ders oluyo.
fazla canini sikmayip temel kurallari uygula ve komisyonun iyi niyetli gelmesini um.
iyi sanslar simdiden.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Enes kaya
Direksıyon sınav ücreti 750Tl. Gerisini kurs ders ücreti olarak alıyor. Konuş istersen pazarlık yap ya da ders alma ailenden biri versin dersi

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Efecan
Seninle hiç ilgilenmemişler ben aldıgım zaman daha önceden bildiğim için ilk dersten sonra daha gitmedim ama arkadaşım 7 8 kere parkurda arabayı sürmeye gitti

Tümer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Tümer Atlı
Direksıyon sınav ücreti 750Tl. Gerisini kurs ders ücreti olarak alıyor. Konuş istersen pazarlık yap ya da ders alma ailenden biri versin dersi
Kanka kurs parasını ödeyeli çok oldu

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Efecan
Seninle hiç ilgilenmemişler ben aldıgım zaman daha önceden bildiğim için ilk dersten sonra daha gitmedim ama arkadaşım 7 8 kere parkurda arabayı sürmeye gitti
Ancak sana tavsiyem sınav ücretini ver kursa para verme git açık açık konuş bana 2 kere ders verdiniz geçirdiniz ben tekrar size para vermek istemiyorum ücreti düşürecekseniz ders almak istiyorum de

Tümer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Tümer Atlı
dostum yasal olarak 14 ders vermek zorundalar.
eger daha once kaldiysan da bu 2 ders oluyo.
fazla canini sikmayip temel kurallari uygula ve komisyonun iyi niyetli gelmesini um.
iyi sanslar simdiden.
Kanka 14 ders vermediler ki sınavdan kaldığım zaman 5 ders verip bıraktılar ben bidaha gidip neden veremedikleri dersin parasını vereyim ki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk işte ilgi 0 hayır motor dersleri zor bişey de değil ordaki hoca veriyo motoru al sür diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ancak sana tavsiyem sınav ücretini ver kursa para verme git açık açık konuş bana 2 kere ders verdiniz geçirdiniz ben tekrar size para vermek istemiyorum ücreti düşürecekseniz ders almak istiyorum de
Öyle yapmayı düşünüyorum hocam zaten sınav ücreti dışında para vermem

Top Bottom