Neler Yeni

Herkes borsacı/yatırımcı olmuş

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,183
İsim
Furkan ŞENGÜL
kime sorsam "borsa oynuyom, kripto oynuyom." diyor. en nefret ettiğim kelime "borsa/kripto oynamak" nasıl yatırım yapıyorsun diyorum. buldum bir twitter hesabı ne söylerse alıyom diyorlar. kendini geliştirsene teknik,temel analiz bilanço okumayı öğrensenize diyorum ben uzun vaadeciyim ne analizi at kalsın diyor. gelmişler birde sen şuana kadar ne kadar kazandın diyorlar. 2 gün sonra yazıyolar kaldıraçta para gitti nasıl geri alabilirim coin söyle diyorlar inanılmaz abi ya. size içime dökmek istedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Mithat Özdemir
kime sorsam "borsa oynuyom, kripto oynuyom." diyor. en nefret ettiğim kelime "borsa/kripto oynamak" nasıl yatırım yapıyorsun diyorum. buldum bir twitter hesabı ne söylerse alıyom diyorlar. kendini geliştirsene teknik,temel analiz bilanço okumayı öğrensenize diyorum ben uzun vaadeciyim ne analizi at kalsın diyor. gelmişler birde sen şuana kadar ne kadar kazandın diyorlar. 2 gün sonra yazıyolar kaldıraçta para gitti nasıl geri alabilirim coin söyle diyorlar inanılmaz abi ya. size içime dökmek istedim.
Sana bi zararı var mı ? Borsa da bunlar sayesinde para kazanılıyor zaten bırak ne yapıyorlarsa yapsınlar.

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,183
İsim
Furkan ŞENGÜL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sana bi zararı var mı ? Borsa da bunlar sayesinde para kazanılıyor zaten bırak ne yapıyorlarsa yapsınlar.
bende böyle düşünüyorum fakat sende mi kripto/borsa oynuyon diye sorunca fıttırıyorum. twitter hesabı öneriyor elaman ya

KaRaM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
beytullah
kaldıraç bilmiyorsan hiç girme hissede en azından düşsede elinde belge var bi gün mutlaka çıkar kaldıraçta gider

NZXT

80+ Bronze
Yarın birgün böyle tipler aynı alttaki eleman gibi olacak.
1709832195088.png

piyasada kaybedende var kazananda
kazanan kaybeden sayesinde kazanır
bırakın kaybetsinler biz kazanalım

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim