Neler Yeni

Öğrenci yurdunda kullanmalık "airfry" önerisi

melih06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
melih
İnsanlara yaşayacak ortam vermeyip her şeyi yasaklamak xddd . Harika ülkem şaşırtmıyor...
Çok zor durumlar karsısında bırakıyorlar.Elimizden hiçbir şey gelmiyor.Yemekte kuru çeyrek ekmek geliyor.Kahvaltıda topraklı salatalık cürümüs yumurta.Daha 2 gün önce tavada yumurta çıktı tabaktan buram buram kötü koku geliyor.Tadına bile bakmadan çöpe döktük.Cok şükür harçlığımız var ama onu yiyen arkadaslarımız da vardı.Parası olmayan insanlar da var.Zaten porsiyonlar o kadar çok küçük ki hiç söylemiyorum bile.Karbonhidrat beslenmekten bayilicam artik.
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet mutfakta çalışan cihazı odamda duyuyorum ama riskli sadece o açıdan uyarıyım dedim
Siz hangisini kullanıyorsunuz

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Enes Altunışık
Çok zor durumlar karsısında bırakıyorlar.Elimizden hiçbir şey gelmiyor.Yemekte kuru çeyrek ekmek geliyor.Kahvaltıda topraklı salatalık cürümüs yumurta.Daha 2 gün önce tavada yumurta çıktı tabaktan buram buram kötü koku geliyor.Tadına bile bakmadan çöpe döktük.Cok şükür harçlığımız var ama onu yiyen arkadaslarımız da vardı.Parası olmayan insanlar da var.Zaten porsiyonlar o kadar çok küçük ki hiç söylemiyorum bile.Karbonhidrat beslenmekten bayilicam artik.

Bu ülke gencine bir gençlik borçlular. Hiçbir zaman geri gelmeyecek gençliğimizi...

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
690
İsim
Ali
Kumtel 5.5LT olan büyük modeli evde kullanıyoruz. Özellikle tavuk ve köfte gibi pişince evi kokutan yiyecekler için ideal. Gayet memnunuz. Sizde ufak olan modeli gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Dondurulmuş gıda veya patates kızartması gibi yiyecekleri yaparsınız afiyetle tüketirsiniz..

melih06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
melih
Bu ülke gencine bir gençlik borçlular. Hiçbir zaman geri gelmeyecek gençliğimizi...
Çok erken olgunlastık.Streslere girdik cebimizden kıstık.Benden 2 yaş büyük kuzenlerim isviçreden gelince çok cocuksu geliyorlar.Normal olarak görüyorum.Aslında biz de öyle olmamız gerekirdi.Onlar geziyor tozuyor okulları ülke ülke dolaştırıyor.Teknolojiden geri kalmıyorlar.Ne zaman yeni ürün çıksa alabiliyorlar.Gelecek kaygıları yok asgari ücretle de calıssam rahat yaşarım kafasındalar.Her zaman misafirlikte bilgisayar oyunu oynayanları sessizce izleyen cocuk olduk bu ülkede.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,138
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım

philips

melih06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
melih
Kumtel 5.5LT olan büyük modeli evde kullanıyoruz. Özellikle tavuk ve köfte gibi pişince evi kokutan yiyecekler için ideal. Gayet memnunuz. Sizde ufak olan modeli gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Dondurulmuş gıda veya patates kızartması gibi yiyecekleri yaparsınız afiyetle tüketirsiniz..
Ufak modeli 900 watt çalışıyormus.Yorumlarda geç pişirdiği yazıyor ama bilemedim.

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Arif Dağcı
Arkadaslar selamlar.Son zamanlarda yurt yemekleri artık tolere edilebirliği aştı.İnsanlık dışı bır dram yaratıyor.Bu yüzden karnımı doyurmak için airfry almak istiyorum.Önerileriniz nedir ?
Aklımda olan ürünler fotograftaki gibi.Xiaomi alıp geçsem mi yoksa o kadarına gerek yok mu bilemedim.Sessiz çalıssın ve büyük bir şey olmasın.Çünkü sabit bir yerde durmicak işimi gördükten sonra dolabıma koyarım.Başka öneriniz varsa da bekliyorum.
Kanka bizde yurttayız kiwi airfryer var a101 den aldık sesli falan ama sorun olmuyor kapı kapalı olunca tavuk yaptık kek yaptık güzel oluyo yani hemde vakit geçiyo 😂
Görevliler 2 defa gördü bişey demedi

melih06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
melih
Kanka bizde yurttayız kiwi airfryer var a101 den aldık sesli falan ama sorun olmuyor kapı kapalı olunca tavuk yaptık kek yaptık güzel oluyo yani hemde vakit geçiyo 😂
Görevliler 2 defa gördü bişey demedi
Bende temizlikçiye tost makinesiyle yakalandımçOğlum sizde haklısınız işiniz zor ama yakalatma dikkat et demişti.Çok kral bir adamdı

d1xl1te

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Emirhan İvacık
İki gün önde 3.9 litrelik Altus aldım. Gayet iyi bence, ekranlı falan değil ama iş görüyor diyebilirim. Patates kızartması ve schnitzel denedim gayet iyi oldu. Ses konusuna gelirsek, bilgisayarımdan daha sessiz çalışıyor.

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Burak
Tost makinesi kullansanız daha mantıklı olmaz mi sesten yakalanma riski olmaz hem

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
660
İsim
Berat fatih
yurt eşyalarımıza el koyarsalar müdürle kavga etsem eşyaları alablırmıyım ? (kyk kalmadım )

Top Bottom