Neler Yeni

MSI Thin GF63 vs Acer Nitro 5 Hangisini Alırdınız?

ulaslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ulaş Aslan
Bütçe max 28.000 TL. Bu iki laptobu buldum. Siz olsanız hangisini alırdınız?

Acer hem 1.4k daha ucuz hem de 12500h işlemcisi var. Laptop markaları konusunda pek bilgim yok. Acer, MSI seviyesinde bir marka mı acaba? Bu yüzden arada kaldım. Acer'in tasarımını da beğendim.

Tercihen MSI, Acer, Asus marka laptop bakıyorum. Satıcının/sitenin de güvenilir olması önemli. Daha iyi fiyatlara bir tık daha iyi özellikte laptoplar buldum ama satıcılar bilinmedik.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Acer çok daha iyi.

MSI Thin ve Cyborg modelleri 45W ekran kartlı kötü soğutmalı rezil modeller. Ve genelde İntelin zayıf işlemcileri oluyor 420H 650H falan.

ulaslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ulaş Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Acer çok daha iyi.

MSI Thin ve Cyborg modelleri 45W ekran kartlı kötü soğutmalı rezil modeller. Ve genelde İntelin zayıf işlemcileri oluyor 420H 650H falan.
Evet şimdi internette biraz yazı okudum Thin başarısız bir model gibi duruyor. Acer olanı önerdiniz ama marka olarak biraz daha yorum yaparsanız ne dersiniz, Asus ve MSI gibi markaların yanına konur mu? Yoksa Monster Casper gibi markalar seviyesinde mi?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Evet şimdi internette biraz yazı okudum Thin başarısız bir model gibi duruyor. Acer olanı önerdiniz ama marka olarak biraz daha yorum yaparsanız ne dersiniz, Asus ve MSI gibi markaların yanına konur mu? Yoksa Monster Casper gibi markalar seviyesinde mi?

MSI dan daha üstün benim görüşüm, Asus TUF ile Acer nitro 5 denk gibi diyebiliriz. Acer iyi bir markadır. Zaten monster ve Casper ikilisinin klasmanında marka yok öyle o ikisi numunelik gibi :D.

ulaslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ulaş Aslan
MSI dan daha üstün benim görüşüm, Asus TUF ile Acer nitro 5 denk gibi diyebiliriz. Acer iyi bir markadır. Zaten monster ve Casper ikilisinin klasmanında marka yok öyle o ikisi numunelik gibi :D.
Anladım çok teşekkürler, Acer Nitro 5 modelini alacağım sanırım. O 140 wattmış ayrıca.

tugrafk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Tuğra
Anladım çok teşekkürler, Acer Nitro 5 modelini alacağım sanırım. O 140 wattmış ayrıca.
dogru 140w

suanda attiginiz acer modelini kullaniyorum uzun surelerde cihaz neredeyse hic isinmiyor max 73 dereceyi gordum

ulaslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ulaş Aslan
dogru 140w

suanda attiginiz acer modelini kullaniyorum uzun surelerde cihaz neredeyse hic isinmiyor max 73 dereceyi gordum
Ekran konusunda ne dersiniz peki ekran kalitesinden memnun musunuz? Canlı doygun bir ekrana sahip mi? Videolardan bu tarz şeyler pek anlaşılmıyor.

tugrafk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Tuğra
Ekran konusunda ne dersiniz peki ekran kalitesinden memnun musunuz? Canlı doygun bir ekrana sahip mi? Videolardan bu tarz şeyler pek anlaşılmıyor.
ekrandan memnunum 144hz ips oldugundan dolayi akici deneyim yasatiyor fakat ben ayri monitor oneririm eskiden kasali sistem kullaniyodum laptopa gecince ekran boyutuna alismak zor geldigi icin indirim kovaliyorum suanda, sorunuz varsa cevaplayabilirim

Emsal

80+ Silver
ekrandan memnunum 144hz ips oldugundan dolayi akici deneyim yasatiyor fakat ben ayri monitor oneririm eskiden kasali sistem kullaniyodum laptopa gecince ekran boyutuna alismak zor geldigi icin indirim kovaliyorum suanda, sorunuz varsa cevaplayabilirim
@Handle hocam bak kullanan arkadaş burda soracağını sorabilirsin bu laptopu

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Bu fiyat bandında zaten en iyi ekranlardan biride yine bu modelde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,672
Üyeler
141,329
Son üye
django
Top Bottom