Neler Yeni

Epic Gamesten Hesap Aldım Herşeyi Değiştirdim ama Geri Alabilirmi satıcı?

Aslında

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ege
Ben fortnite hesabı satın aldım arkadaşlar ama herşeyini değiştirdim yinede alabiliyormu hesabı satan kişi?

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,230
İsim
ismail
Neden alamasın? Hesap alım satımı yasak zaten

RamazanD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ramazan Demirci

RamazanD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ramazan Demirci
Nasıl alabiliyor? geri alacaksa satmasın veya geri alırsa ne yapmam lazım hocam pek bilgim yokta.
elinde o hesapta aldığı bir şeyin faturası ile başvurup geri alır veya hesabı kapattırır. bu durumda bir şey yapamazsın zaten hesap satışı yasak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Kutlu
İtem satıştan aldım kanka 1 ila 1,5 ay önce de şimdi bir yerde gordum aklıma takıldı
Çok geçmiş artık hesabı alırsa geçmiş olsun zaten alım satım yasak asla epic games yardım etmez item satıştada 1.5ay geçmiş satıcı alsaydı alırdı şimdiye kadar ama alırsa geçmiş olsun yapabileceğiniz bir şey yok

Aslında

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok geçmiş artık hesabı alırsa geçmiş olsun zaten alım satım yasak asla epic games yardım etmez item satıştada 1.5ay geçmiş satıcı alsaydı alırdı şimdiye kadar ama alırsa geçmiş olsun yapabileceğiniz bir şey yok
Satıcının bende tel no su falan var zaten kendimle yaşıt biri öyle birsey yapacak bırıne benzemıyor ama ınsan yinede tikleniyor aga ya bunu bilsem almazdım açıkcası ama bi kisinin basına gelmıs item satış parasını atmış. Yapılabilecek bir şey yok mu diyorsun yani hesabı geri alamaması için?

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Kutlu
Satıcının bende tel no su falan var zaten kendimle yaşıt biri öyle birsey yapacak bırıne benzemıyor ama ınsan yinede tikleniyor aga ya bunu bilsem almazdım açıkcası ama bi kisinin basına gelmıs item satış parasını atmış
Dediğim gibi1. 5 ay geçmiş artık item satış desteğe yazıp yardım beklersiniz ki satıcının amacı dolandırmak ise ben doğru hesap verdim kendisi çaldırmıştır der geçer ama hala almadıysa zaten almaz gibi görünüyor zamanla görürüz

Aslında

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ege
Dediğim gibi1. 5 ay geçmiş artık item satış desteğe yazıp yardım beklersiniz ki satıcının amacı dolandırmak ise ben doğru hesap verdim kendisi çaldırmıştır der geçer ama hala almadıysa zaten almaz gibi görünüyor zamanla görürüz
İnsanların ne yapacağı belli olmuyor. Birisi sattıktan 1 yıl sonra almış geriden itemsatışda parasını atmış ama neyse umarım buda öyle birşeye kalkışmaz. Hem madem yasak itemsatışta neden hesap satılıyor

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Toplar satıcının elinde. O yüzden bas bas bağırıyor herkes hesap satın almayın diye. Tek bir maile bakar geri alması.

Top Bottom