Neler Yeni

mobilde silinen uygulama kalıntıları.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
kadir
benim takıntım var. uygulama yükleyip sildiysem kalıntı bırakıyor düşüncesi ile rahat edemiyorum. bi çok kez formatladım. silinen uygulamalar kalıntı dosya bırakır mı? yada silinen uygulamaların kalıntılarını silme yolu varmı?

Son düzenleme:

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,880
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Haftada bir bilgisayara format attığımı biliyorum sırf bu yüzden. Dert etme çok rahatlayacaksın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
giner
Dahili depolamada dosyalar var orda kalıyorlar genellikle sildiğin uygulama hangisiyse orda onun isminde klasör var

Palo DAYI

80+ Silver
en fazla dosya bırakır oda yer bıle kaplamaz yanı dert etmelık bısey degıl

benim takıntım var. uygulama yükleyip sildiysem kalıntı bırakıyor düşüncesi ile rahat edemiyorum. bi çok kez formatladım. silinen uygulamalar kalıntı dosya bırakır mı? yada silinen uygulamaların kalıntılarını silme yolu varmı?
Fazla kalıntı kalmaz ki silmeye değmez 3 senedir uygulama silip yüklerim sürekli hiç bakmadım dert etme

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,448
Üyeler
141,716
Son üye
ozturkanil
Top Bottom