Neler Yeni

₺383 - KZ Castor Harman

Zelrael

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Enes Var
Harman ses signature'ını beğeniyorsanız bu fiyata çok iyi. İlk sipariş indirimiyle 383 TL

Vergisiz fiyatı 190 TL gözükmüyorsa süper fırsatlara düşürmek için aliexpress'ten KZ Castor ile alakalı bir çok arama yapın bir süre sonra düşer o sekmeye.

onuridvan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Onur Rıdvan Kaya
Moondrop chu 2 ile bunun ses kaliteleri farkı nasıldır

Mr.White

80+ Bronze
Sayfa bulunamadı diyor kontrol edebilir misiniz?

Mr.White

80+ Bronze
1710019348629.png

zX1ScreamofNİGht

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Kutluhan bayrakcı
Harman ses signature'ını beğeniyorsanız bu fiyata çok iyi. İlk sipariş indirimiyle 383 TL

Vergisiz fiyatı 190 TL gözükmüyorsa süper fırsatlara düşürmek için aliexpress'ten KZ Castor ile alakalı bir çok arama yapın bir süre sonra düşer o sekmeye.
Süper fırsatta 380 TL yazıyor kanka nasıl yaptın onu ?

crokenz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berkay Gültekin
mikrofon var mı bu ürünlerin?

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Alınır mı peki? Bir tane Gamepower Mei vardı rahmetli oldu. PC'de kullanmalık alınır mı ne diyorsunuz?

Nobody_TR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Serhas

KZ ürünlerini aliekspressten almayın, Shenzen yuanze tarafından üretilen orijinal ürünler yerine Donuggan yuanze tarafından üretilen ne olduğu belirsiz replika benzeri ürün gönderiyorlar.
Ben KZ EDX PRO ürününü almıştım, 11 güne geldi, bass neredeyse yok, sesi 1 hafta sonra azalmaya başladı ve sesi çok tiz, oyun deseniz cs de çekilmez, ekolayzır ile anca müzik dinlenir. Aliekspressten çakma kz almayın kz türkiye yada kz kulaklıktan alın. Zaten kutusunun önündeki resim orijinal olmadığını belli ediyor, orijinalde kulaklığın resmi olur ve arkada üretici olarak Shenzen yuanze vardır. Orijinal kulaklıkta sürücüler boyutu daha büyüktür.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alınır mı peki? Bir tane Gamepower Mei vardı rahmetli oldu. PC'de kullanmalık alınır mı ne diyorsunuz?
Alacaksınız Türkiyeden orijinal ürün alın.

Ekler

• ae_1709324532315.jpg
    ae_1709324532315.jpg
    306.1 KB · Hit: 223

zetton

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
zafer altan
KZ ürünlerini aliekspressten almayın, Shenzen yuanze tarafından üretilen orijinal ürünler yerine Donuggan yuanze tarafından üretilen ne olduğu belirsiz replika benzeri ürün gönderiyorlar.
Ben KZ EDX PRO ürününü almıştım, 11 güne geldi, bass neredeyse yok, sesi 1 hafta sonra azalmaya başladı ve sesi çok tiz, oyun deseniz cs de çekilmez, ekolayzır ile anca müzik dinlenir. Aliekspressten çakma kz almayın kz türkiye yada kz kulaklıktan alın. Zaten kutusunun önündeki resim orijinal olmadığını belli ediyor, orijinalde kulaklığın resmi olur ve arkada üretici olarak Shenzen yuanze vardır. Orijinal kulaklıkta sürücüler boyutu daha büyüktür.

367995417_777453480846767_1415899772499171799_n.jpg
kaynak

Midora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Sinan

Nereden aldığına göre değişir. Kz official store ve Kz global storedan alınırsa bir sıkıntı olmaz. Ben edx pro aldım global storedan ve ürün orjinal. Türkiyeden aldığım zsn pro x in kutusuyla herhangi bir farkı yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,030
Üyeler
141,382
Son üye
tarihçi türk
Top Bottom