Neler Yeni

sistemime virüs girdi çıkmıyor

Can GÜR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Necmican Gür
Arkadaşlar pcmde bi sorun yokken instagram hesabıma steam hesabıma girip millete fake linkler atıldı. Üstüne valorant hesabım çalındı ki onay bile gelmedi mail degişikligine dair delirmek üzereyim. Format atıldıktan sonra sabah 9 gibi millete steamden fake linkler atıldı lütfen yardımcı olun gerçekten çok emek vererek dizdim hesaplarımın gitmesini istemiyorum.

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
Steam gift gibi bir linkemi tıkladınız

Can GÜR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Necmican Gür
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Steam gift gibi bir linkemi tıkladınız
hayır tıklamadım linklere tıklamam zaten sorun da bu neden oldu nerden oldu bilmiyorum. Usb ile sıfırlamama ragmen gitmedi yada sadece steam hesabımda kaldı

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
Eğer valorant hesabını ilk açtığındaki mail duruyorsa https://support.riotgames.com/hc/tr
Burdan hesabını kurtar seçeneği ile kurtarabilirsin. Steam içinde aynı şekilde hesabı ilk açtığın mail sendeyse kurtarabilirsin

Can GÜR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Necmican Gür
Eğer valorant hesabını ilk açtığındaki mail duruyorsa https://support.riotgames.com/hc/tr
Burdan hesabını kurtar seçeneği ile kurtarabilirsin. Steam içinde aynı şekilde hesabı ilk açtığın mail sendeyse kurtarabilirsin
valorant hesabımı alacagım steam ilk e postayla zaten alamaz. Korktugum şey bu illet nasıl pcmden çıkıcak böyle inanın rahat degilim. Usb
ile sıfırlamama ragmen neden çıkmadı bu?

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
valorant hesabımı alacagım steam ilk e postayla zaten alamaz. Korktugum şey bu illet nasıl pcmden çıkıcak böyle inanın rahat degilim.
Format attınız ve geçmedi mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Modemi kapatıp Kaspersky ile tam tarama yapın birde

Can GÜR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Necmican Gür
Format attınız ve geçmedi mi?
yani pcmde bi sorun görmedim. Ama dün birden bi dosya indirmeye çalıştı pc bunu virüs olarak algılayıp sildi sorun bu da degil. Usb ile win10 iken win11 yaptım temiz kurulum içindeki herşeyi de sıfırladım ama geçmiyor delirmek üzreyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunun gibi mesajlar atılmış ben usb temiz format attıktan sonra

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-03-10 142657.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-10 142657.png
    6.6 KB · Hit: 17
  • Ekran görüntüsü 2024-03-10 143203.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-10 143203.png
    25.6 KB · Hit: 13
Son düzenleme:

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
An10im1i
yani pcmde bi sorun görmedim. Ama dün birden bi dosya indirmeye çalıştı pc bunu virüs olarak algılayıp sildi sorun bu da degil. Usb ile win10 iken win11 yaptım temiz kurulum içindeki herşeyi de sıfırladım ama geçmiyor delirmek üzreyim.
Merhaba
Rkill indirip tarayın. Ardından
Kaspersky rescue disk indirip usb üzerinden boot üzerinden deneyin.
Tam tarama yaptırın.

Geçmiş olsun.

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
An10im1i
rkilin sitesi varmı bulamadım da

RAINc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
iklim ama gülerdoğan olan
Arkadaşlar pcmde bi sorun yokken instagram hesabıma steam hesabıma girip millete fake linkler atıldı. Üstüne valorant hesabım çalındı ki onay bile gelmedi mail degişikligine dair delirmek üzereyim. Format atıldıktan sonra sabah 9 gibi millete steamden fake linkler atıldı lütfen yardımcı olun gerçekten çok emek vererek dizdim hesaplarımın gitmesini istemiyorum.
Kaspersky,malwarebytes gibi anti virüslerle tara bilgisayarını eğer olmazsa virüs sağlamdır ama hiç sanmıyorum çünkü sağlam bir virüs oyun hesaplarını bırak modem bilgine kadar alırdı. Gerilim yaratmak istemem ama virüs biosuna veya anakart vb bilgisayar parçalarına girmiş olabilir.

Top Bottom