Neler Yeni

Hoşlandığınız Birisine İlk Nasıl Yazarsınız?

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
739
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
Ben genelde naber yazıyorum, zaten karşı tarafın isteği varsa işe yarar. Peki ya siz? İlk nasıl yürüyorsunuz?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,333
İsim
Hasan Ali
Ben genelde naber yazıyorum, zaten karşı tarafın isteği varsa işe yarar. Peki ya siz? İlk nasıl yürüyorsunuz?
Seni sanırım daha önce hiç denk gelmedim.
Kız misin , erkek mi( Pp ne bakınca) telefonu dişil gibi tutuyorsun ama omuzlar geniş yüz tipin erkeksi gibi ama elin çok narin gibi göğüsunde gözlük seçimini dikkate alınca ince çerçeveler ya dişil gay çok tercih eder yada gayler gaylerden kastım tam erkeksi hissetmeyen ama ben erkeğim diyen tipler.

Kısaca cinsiyetin ne ?

Hoslandigim birine acilacaksam önce sosyal medya hesaplarını bulmaya çalışırım ve ne tür içerikler paylaşıyor diye dikkat ederim. Eğer bozuk zihniyetli birisi değilse ve saygiliysa ilgi alanlarına odaklanır o yönlerde zaman gecirmeye çalışırdım. Zaten sana bir şey hissediyorsa belli olur .

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
Muhammet Çağrı
🍋 halleder.

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Ben yazamıyorum yemiyo

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,228
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Yazmam birdaha

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Anıl Aykın
İlgililendiği alan üzerinden bir soru sorarım. Bu bahaneyle devam ederim, niyeti yoksa bırakırım pekte zorlamam.

Kara*

80+ Silver
Ortak ilgi alanı olan bir şey varsa hemen ona atıyorum baktım devam ediyor mevzuyu derine çekiyorum iş pişiyor. Normal klasik şeyleri yazmak garip geliyor bana farklı olunca meraklanıyor karı.

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,919
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
İlgililendiği alan üzerinden bir soru sorarım. Bu bahaneyle devam ederim, niyeti yoksa bırakırım pekte zorlamam.
Kanka sanki biraz özgüvensiz ve saçma aradaki ortak noktaları bulursak buralardan yurümek daha mantıklı sadice karşìnîn ilgilendigi alan konuyu devam ettirmez eğer "eee sen nelerden hoşlanırsın?" Sorusu ile dönüş yapmazsa olaki bu soru karşıdan gelmezse ve tüm soruları sen sorarsan bu sefer kız da darlanır. En iyisi ortak noktadan karşılıklı ve güzel bir sohbet olması bende ideal.

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,919
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
Bu soru sohbet tıkandığı zaman gelmezse zaten konuşmaya niyeti yoktur. Konuşmak için o da bahane ararsa onunda niyeti vardır.
Doğru diyorsun. Aslında duruma göre konuşmak, sohbeti devam ettirmek gerekir böyle laf üstünde kalıyor.
Karşındakini tanımak ve ona nasıl davranırsam o bana nasıl geri döhüt uygular bilmek lazım çok kompleks bişey
Tam doğru cevabı pek yok gibi ama yinede dediğin doğru

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Anıl Aykın
Doğru diyorsun. Aslında duruma göre konuşmak, sohbeti devam ettirmek gerekir böyle laf üstünde kalıyor.
Karşındakini tanımak ve ona nasıl davranırsam o bana nasıl geri döhüt uygular bilmek lazım çok kompleks bişey
Tam doğru cevabı pek yok gibi ama yinede dediğin doğru
Önce istediğini vereceksin. Eğer niyeti varsa o ilk adımı ters teptirmez o da devam ettirir. Karşıdakinin yararına bir şey yapmadığın sürece o sana bir şey yapmaz (iki tarafta aynı şeyi hissediyorsa vesaire gibi durumları ayırırsak). Eğer artık "tamam sıra onda" dediğin an devam etmezse geçmiş olsun zaten. Merak ettirmeden ona istediğini verirsen kolay lokma olursun :D.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,056
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom