Neler Yeni

🔥İndirim Turbo Duş Başlığı 5 Kademeli 79₺🔥Amazon

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Alihan Bilici
Bu ürüne benzer bir ürün kullanıyorum. Suyu tazyikli vermek için hava üflüyor ve suyun sıcaklığını ayarlamak zor oluyor ve duşta üşümeye neden olabiliyor. Almadan önce tekrar düşünün. Ama çok az miktarda suyu güçlü bir şekilde akıtıyor.

Hasan enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Hasan enes
Bu ürüne benzer bir ürün kullanıyorum. Suyu tazyikli vermek için hava üflüyor ve suyun sıcaklığını ayarlamak zor oluyor ve duşta üşümeye neden olabiliyor. Almadan önce tekrar düşünün. Ama çok az miktarda suyu güçlü bir şekilde akıtıyor.
Ne alaka knk kullananlar hiç öyle demiyor

Mustiback

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mustafa Gülduran
Aldım bir tane 89 TL den yedekte dursun.

Birileri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Emre
Ayni sorun bende de oldu. Sorunun kaynagi ayni bilgilerle birden fazla hesap kullanmak.
Amazon TR de açıldığından beridir bende kardeşimde prime üyesiyiz ve onlarca siparişimiz olmuştur. Kredi kartlarımız farklı sadece adresimiz aynı. 2. bir hesabımızda yok. Müşteri hizmetlerine de belirttim zaten durumu, bundan dolayı olduğunu düşünmüyorum. Öyle olsa yıllardır alışveriş yapamazdık.

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,293
İsim
Selçuk Aslan
89tl şuan ama satıcı mı değişti ?

neshter

80+ Bronze
Amazon TR de açıldığından beridir bende kardeşimde prime üyesiyiz ve onlarca siparişimiz olmuştur. Kredi kartlarımız farklı sadece adresimiz aynı. 2. bir hesabımızda yok. Müşteri hizmetlerine de belirttim zaten durumu, bundan dolayı olduğunu düşünmüyorum. Öyle olsa yıllardır alışveriş yapamazdık.
ben ve baska bir aile ferdi yilladir ayni sekilde uyeyiz. ama bazen amazon multi hesap olarak algiliyor

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
can
Geçen yıl aldım o kadar düşürdüm kırılma çatlama olmadı, sadece daha yeni tıkanmaya başladı oda sudan kaynaklı zaten tavsiye ederim

Muddi

80+
Bu üründen başka magaza markaları adı altında bir sürü aynı ürün var ve hepsi ortalama 80-90tl kısaca indirim filan yok ardaslar hepsi Algı kanmayın. Burada aldım diyenlerin çoğu ya bunlara çalışıyor yada arastiramiyor.

4PieD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Erkan Dağ
Siyahını almıştım F/P kalitenin zirvesi valla. Tek problem hortumu yok ve başlık bu fiyata baya iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet Güngör
Bu üründen başka magaza markaları adı altında bir sürü aynı ürün var ve hepsi ortalama 80-90tl kısaca indirim filan yok ardaslar hepsi Algı kanmayın. Burada aldım diyenlerin çoğu ya bunlara çalışıyor yada arastiramiyor.
katiliyorum anlik bot gibi yorum yapiyorlar, yok şöyle yok böyle diye

kerimavrs

80+ Silver
Nasıl yaşamam, şu an yaşıyorum. Temsilciye yazdım ilgili birime ilettim 3 gün içinde dönüş olacaktır dedi.
O zaman ustteki arkadaşin belirttigi gibi durum vqr hocam ben kac yildir hiç yasamadim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyat 89 olmuş indirim bitmiş. Siz aldığınızda satıcı Amazon muydu? Şu an başka bir satıcı satıyor.
81tl şuan

Top Bottom