Neler Yeni

Xbox 9. Nesil kol aldıktan sonra yapılması gerekenler

olion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Metin Şeker
Kolu aldın lakin icinde kablo olmadıgı icin pil olmadıgında samsung sarj aletimin kablosunu kullanırsam sorun olur mu? Ve microsoft hesabına kolu eşleştirme gibi olay var mı sanki öyle bir sey görmüştüm

yerçileği

80+ Bronze
Kolu aldın lakin icinde kablo olmadıgı icin pil olmadıgında samsung sarj aletimin kablosunu kullanırsam sorun olur mu? Ve microsoft hesabına kolu eşleştirme gibi olay var mı sanki öyle bir sey görmüştüm
kablo farketmez data kablosu olması lazım galiba 2.olarak microsoft hesabına girerek garantiyi başlatabilirsin

Zeclas.

80+ Bronze
samsung kablosunu kullansan sorun olmaz. microsoft hesabına eşleştirme var pil yuvasındaki seri kodu giriyorsun microsoft hesabıyla eşleşiyor

olion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Metin Şeker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kablo farketmez data kablosu olması lazım galiba 2.olarak microsoft hesabına girerek garantiyi başlatabilirsin
Eyvallah
Mesaj otomatik birleştirildi:

samsung kablosunu kullansan sorun olmaz. microsoft hesabına eşleştirme var pil yuvasındaki seri kodu giriyorsun microsoft hesabıyla eşleşiyor
Eyvallah
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kit almayı düşünüyorum hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
910,937
Üyeler
141,366
Son üye