Neler Yeni

satıcıya güvenmelimiyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yiğithan şahin

bu monitoru satın alıcam ama şöyle bir kuşgum var satıcının profiline girdiğimde 4 yıldır onaylı olduğu ama 16 tane değerlendirmesi var. kuşgum şu ki 2. el monitörü bana sıfırmış gibi satarmı diye düşünüyorum hepsiburada da satmasına rağmen zamanında hamza abide storyde paylasmıstı bır laptop muhabbeti vardi o geldi aklıma dırek mağzasında 36 adet ürün satıyor. sizce almalımıyım alırsam 2. el olduğunu nasıl anlarız.

vesali85

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Vesalius
Kuşkunuz yerinde. Hepsiburada da satması bir anlam ifade etmiyor. Cansın Market muhattabınız. Güvenilir bir satıcı da olabilir ikinci el ürünü de size satabilir. Bunu tecrübe etmeden bilemezsiniz. Şahıs firması üzerinden satış yapan bir kişinin Hepsiburada mağzasından alışveriş yapmaya çalışıyorsunuz. Cemile Güneş satıcı. Ben olsam almam.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,751
İsim
ege erdem demirelli
Ben olsam boyle pahali urunleri resmi satici disinda almam. xxxxx bilisim-xxxxx yazilim-xxxxx elektronik-xxxxx iletisim gibi saticilara hic guvenmem.

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Draq123

bu monitoru satın alıcam ama şöyle bir kuşgum var satıcının profiline girdiğimde 4 yıldır onaylı olduğu ama 16 tane değerlendirmesi var. kuşgum şu ki 2. el monitörü bana sıfırmış gibi satarmı diye düşünüyorum hepsiburada da satmasına rağmen zamanında hamza abide storyde paylasmıstı bır laptop muhabbeti vardi o geldi aklıma dırek mağzasında 36 adet ürün satıyor. sizce almalımıyım alırsam 2. el olduğunu nasıl anlarız.
Yapman gerekn şey alırken video çekmek olcak kuryeden bide bant etiketini çek 2. Aşama olarak evde paketi açarken çek eğer sıkıntı olursa hepsiburadaya gösterirsin kesin iade alırlar. Satıcıda fena değil bide

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yiğithan şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Maalesef ki 900 daha verip incehesaptan almayı seçin. Tabii bu fiyattan bu ürünü isterseniz
yarım saat önce bulabildim ince hesapta 2 gündür baktım sağa sola orası daha yeni aklıma geldi. teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yiğithan şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yapman gerekn şey alırken video çekmek olcak kuryeden bide bant etiketini çek 2. Aşama olarak evde paketi açarken çek eğer sıkıntı olursa hepsiburadaya gösterirsin kesin iade alırlar. Satıcıda fena değil bide
verdiğin bilgi için teşekkür ederim incehesapta buldum diğer siparıslerde dediğini uygularım:) .
Mesaj otomatik birleştirildi:

900 farkta fazla değilmi
aynen aynen 900 TL fark var ordan alıcam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kuşkunuz yerinde. Hepsiburada da satması bir anlam ifade etmiyor. Cansın Market muhattabınız. Güvenilir bir satıcı da olabilir ikinci el ürünü de size satabilir. Bunu tecrübe etmeden bilemezsiniz. Şahıs firması üzerinden satış yapan bir kişinin Hepsiburada mağzasından alışveriş yapmaya çalışıyorsunuz. Cemile Güneş satıcı. Ben olsam almam.
şansım yerınde kı az bı farkla ince hesapta bulabıldım aynısını

Pacrat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
İbrahim Ateşçi

İstersen buna da bakabilirsin Fırsat: Samsung LS27CG510EUXUF 27 inç Odyssey G5 QHD 1ms 165hz FreeSync Düz Ekran Oyun Monitörü https://amzn.eu/d/4hRsXkl

Hem satıcısı Amazon. Hz değeri aynı değil ama

Şimdi farkettim IPS değilmiş. K.bkma mobilden bu kadar oluyor :)

Top Bottom