Neler Yeni

Corsair K60 Pro vs Monster Pusat K3 Pro

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,045
İsim
Muhammet Trabzon
Bütçe
2000

l3her0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Osman Akbaş
Ben araştırırken K60 pro ile ilgili çokça yay sesi şikayeti gördüm, indirimle Asus strix scope deluxe aldım çok memnunum.

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,045
İsim
Muhammet Trabzon
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben araştırırken K60 pro ile ilgili çokça yay sesi şikayeti gördüm, indirimle Asus strix scope deluxe aldım çok memnunum.
Hocam, bahsettiğiniz klavye şu an en ucuz 3.500₺'ye satılıyor. Sizce almaya değer mi? O kadar fazla para vermek istemiyorum ama bilemedim doğrusu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
emre kayış
K60 rgb pro lp kullanıyorum. Yay sesi şikayeti cherry viola switchlerde vardı. Bunun anahtarı nedir bakmak lazım. Bendeki modelin tek kusuru algı mesafesi çok düşük. 1 senede alışamadım

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,045
İsim
Muhammet Trabzon
K60 rgb pro lp kullanıyorum. Yay sesi şikayeti cherry viola switchlerde vardı. Bunun anahtarı nedir bakmak lazım. Bendeki modelin tek kusuru algı mesafesi çok düşük. 1 senede alışamadım
Ben de şu an Pusat K3 Pro kullanıyorum. Klavyeden memnunum ama birden kendi kendine bozuldu. F1 sırasındaki tuşların hiçbiri çalışmıyor. Deprem zamanında garantiye de gönderemedim, öyle elimde kaldı. Yeniden aynı klavyeyi almak mı, yoksa farklı bir şey denemek mi konusunda ikilemde kaldım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
emre kayış
Kalite olarak corsair çok daha üst segmenttir diye düşünüyorum. Bence monster almaktansa hyperx corsair asus msi gibi markalara bak. Msi gk50 lp kullanmıştım bu corsairden önce. O daha çok hoşuma gitmişti benim

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,045
İsim
Muhammet Trabzon
Kalite olarak corsair çok daha üst segmenttir diye düşünüyorum. Bence monster almaktansa hyperx corsair asus msi gibi markalara bak. Msi gk50 lp kullanmıştım bu corsairden önce. O daha çok hoşuma gitmişti benim
Bakıyorum da hocam, fiyat olarak 2 kat fark var aralarında. Çok zorluyor.

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,045
İsim
Muhammet Trabzon
1000 liraya xpg summonner mini red switch var hocam. Onu tercih edebilirsin hoşuna giderse
Ben de tam ona bakıyordum hocam. Şunu alsam mı diye ikilemde kaldım. Görselde küçük enter var ama klavye büyük enter olarak geliyor sanırım?

Red switch olanı stokta yok maalesef. Silver switch nasıl, hiç bilmiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,036
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom