Neler Yeni

Oglum hani araba sürmek çok kolaydı ? niye kandırdınız lan beni

TRG-Onur

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
İlk defaysa normaldir, herkesin ilk sürüşü kolay olacak diye bir şey yok,
aracın debriyaj sertliği, kavrama noktası da kişiye etki eder, heyecan olunca da daha fazla stop etme durumu oluyor

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İlk sürüşte normaldir. Zamanla alışırsın
Türkçe hocana selam söyle işi bıraksın

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Berke
Hadi birinci bilmemezlik. 2. Tam anlayamama 3. De insan yavaş bırakır hiçbmi öncekilerden ders almadın. Napıyon w ya sert basınca araba daha hızlı gider diye sende debriyajı inadına sert mi bırakıyon

bwNN

80+ Silver
İlk kaldirisim tekte ve gram titremedi tabi yavas oldu kalkis orasi ayri. 7 stop ettirmek ayri bir beceriksizlik 1 olur 2 olur 3 de hadi olsun ama 7 ne

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,333
İsim
Hasan Ali
ben manuel kullanamıyorum çok zorlanıyorum o debriyaj ı kullanamıyorum olmuyor ama otomatiği çok rahat sürüyorum tavsiyem otomatik kullanman .

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,611
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
ilk surusumde 1 kere bile stop ettirmeden bir suru tur attim. sen beceriksizsin dostum.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,094
İsim
Enes kaya
yine 8 olmamis Odkafkskfjajfkslb

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,227
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
LAN NİYE KANDIRDINIZ HERKESİ HANİ DİREKSON KOLAYDI AÇIKLAYIN ARABAYI 7 DEFA STOP ETİRDİM (hayatında hiç araba kullanmadı ) o lanet olasıca debriyaja basmaktan ayagım koptu kim tasarladı bunu neden tasarladı LANET OLASINCA MÜHENDİSLER yazılından sonra elime direksyon seti verirler ok derle sonra arabay geçerim diye düşüdum direk arabayı elime verdiler daha dun 1 derse ilk defa gitim asla hissetigim gibi degildi çok farklı acayıp bi hisi var arabayı kulanmanın citroen c3 araç bu arada forumda herkesin arabası var da araba sürmek bu kadar kolay dediniz
alakasız bi şekilde bunu buraya bırakıyorum

stresstendir heyecan yapmışsındır ilk kullanışımda dedemin 2006 kangosunu bile 1 kere stop ettirmiştim (15 yaşındaydım el frenini indiremiyordum)

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572
ilk defa 14 yaşımda tofaşla başladım öğrenmeye 1 kere stop ettirdim 7 kere nasıl başardın
şaka maka alışırsın pratik yapa yapa korkma

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Ahmet Deniz
LAN NİYE KANDIRDINIZ HERKESİ HANİ DİREKSON KOLAYDI AÇIKLAYIN ARABAYI 7 DEFA STOP ETİRDİM (hayatında hiç araba kullanmadı ) o lanet olasıca debriyaja basmaktan ayagım koptu kim tasarladı bunu neden tasarladı LANET OLASINCA MÜHENDİSLER yazılından sonra elime direksyon seti verirler ok derle sonra arabay geçerim diye düşüdum direk arabayı elime verdiler daha dun 1 derse ilk defa gitim asla hissetigim gibi degildi çok farklı acayıp bi hisi var arabayı kulanmanın citroen c3 araç bu arada forumda herkesin arabası var da araba sürmek bu kadar kolay dediniz

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
956
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224

Lolcüler ilk defa arabayla tanışıyor :D
Şaka bi yana hiç araba sürmeyi kendiniz denemedinizmi ?

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,978
İsim
Taha Efe

İlk kafadan fazlasıyla stop ettiriyorsun kötü hisseme zaten Önceden 3 4 yıl belli bir birikimin yoksa gayet normal bir durum zaten de Olması gereken bu. Zamanla alıştıkça daha az stop ettiriyorsun sonra Tamamen bitiyor.

Bir püf nokta vereyim debriyajı hemen cekme 1 2 saniye basılı tut (araba tekeri dönüp araba 1 2cm ileri gidimce bırakabilirsin)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,012
Üyeler
140,746
Son üye
Muhammet yüksell
Top Bottom