Neler Yeni

Yardım bilerek orucumu bozdum kötüyüm yardım

Emsal

80+ Silver
Hocam 61 gün zaten yarından itibaren başlamıyor :)

Seneye gündüzün en kısa olduğu günler tutabilirsiniz ya da daha sonraki seneler bir de durumunuz iyileşirse o zaman fakir de doyurma ihtimaliniz var

Borcunuz aklınızda dursun en yakın müsait olduğunuz an başlarsınız ödemeye

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,418
İsim
Mehmet Aslan
canım bir şeye sıkıldı moralim bozuldu kızdım orucumu bozdum 61 gün tutmak mı gerekiyor tutamazsak fakir doyurmam gerekiyormuş öğrenciyim kendime zor bakıyorum hata ettim pişmanım bu gece niyet edip devam edicem sonuna kadar söz verdim ama 61 gün tutamam tövbe ettim ama yapabileceğim bir şey var mıdır gecen sene de 15 gün tutmuştum. kendimi psikolojik kötü hissediyorum suan
kardeşim 61 gün hayırlı olsun :kekw: :kekw: Tutmazsan ahiret kapısında melekler böyle yapar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Mert Tufan
Hocam 61 gün zaten yarından itibaren başlamıyor :)

Seneye gündüzün en kısa olduğu günler tutabilirsiniz ya da daha sonraki seneler bir de durumunuz iyileşirse o zaman fakir de doyurma ihtimaliniz var

Borcunuz aklınızda dursun en yakın müsait olduğunuz an başlarsınız ödemeye
teşekkür ederim cansın

FurkanIIy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Furkan Arslan
canım bir şeye sıkıldı moralim bozuldu kızdım orucumu bozdum 61 gün tutmak mı gerekiyor tutamazsak fakir doyurmam gerekiyormuş öğrenciyim kendime zor bakıyorum hata ettim pişmanım bu gece niyet edip devam edicem sonuna kadar söz verdim ama 61 gün tutamam tövbe ettim ama yapabileceğim bir şey var mıdır gecen sene de 15 gün tutmuştum. kendimi psikolojik kötü hissediyorum suan
Ahiret diye bir şey yok dostum kafana göre takıl

Carami0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Samed Cengiz
Bluğ çağındaysan gerek yok yani 15 yaşından küçüksen borcunu kapatmayabilirsin yaptığın şeyler amel defterine yazılmaz fakat 15 yaşından büyüksen bir akıl sağlığında problem yoksa borcunu kapatman gerek

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Mert Tufan
Bluğ çağındaysan gerek yok yani 15 yaşından küçüksen borcunu kapatmayabilirsin yaptığın şeyler amel defterine yazılmaz fakat 15 yaşından büyüksen bir akıl sağlığında yoksa borcunu kapatman gerek
25 yaşındayım nasıl yapcam bilmiyorum zor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,499
Üyeler
141,451
Son üye
getsuga
Top Bottom