Neler Yeni

Amazon Germany Helal Olsun

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,061
İsim
Berk
Demin telefonuma banka tarafından bir mesaj geldi başta anlam veremedim, dolandırıcı taktiği diye bile düşündüm.. biraz kurcalayınca işin gerçeğini öğrendim. Konu hakkında mail bile göndermişler. Amazon Germany den micro-atx kasa almıştım 1hafta içerisinde geldi, teslim almamın üzerine de 6gün geçti.. Bugün mail göndermişler içeriğinde kabaca ve kısa olarak;

Ücret iadesi nedeni: İhracat ücreti düşürüldü
Bu ürün için ücret iadenizin ayrıntıları aşağıda yer almaktadır:
Export Charge İade: 171,95 TL

Bu konuyla ilgili daha önce forumlarda görüyordum ama hiç bana denk gelmemişti. Bugün bu olaya bende tanıklık getirdim. Keşke her online alışveriş sitemiz yabancılar gibi olsa. Çok duygulandım lan adamlar hakkıma girmemiş. Zaten herif ödemiş amann yapıştır dememişler. Ne bilim paylaşayım dedim sizlerle de..

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,749
İsim
ege erdem demirelli
Amazonu bu yuzden seviyorum. Ben yurtdisidnan klavye almistim mahalle ve sokak girmeyi unutmusum adrese. Teslimata ciktiginda getirilememis merkeze donmus. Ben mesaji gormedim sonraki gun baktim teslimat basarisiz diyor. Aradik konustuk tam adresi verdik adamlar kurye ile gece 10.00 da bana gonderdiler :D

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,911
İsim
Sarp Yılmaz
Demin telefonuma banka tarafından bir mesaj geldi başta anlam veremedim, dolandırıcı taktiği diye bile düşündüm.. biraz kurcalayınca işin gerçeğini öğrendim. Konu hakkında mail bile göndermişler. Amazon Germany den micro-atx kasa almıştım 1hafta içerisinde geldi, teslim almamın üzerine de 6gün geçti.. Bugün mail göndermişler içeriğinde kabaca ve kısa olarak;

Ücret iadesi nedeni: İhracat ücreti düşürüldü
Bu ürün için ücret iadenizin ayrıntıları aşağıda yer almaktadır:
Export Charge İade: 171,95 TL

Bu konuyla ilgili daha önce forumlarda görüyordum ama hiç bana denk gelmemişti. Bugün bu olaya bende tanıklık getirdim. Keşke her online alışveriş sitemiz yabancılar gibi olsa. Çok duygulandım lan adamlar hakkıma girmemiş. Zaten herif ödemiş amann yapıştır dememişler. Ne bilim paylaşayım dedim sizlerle de..
Helal olsun böyle firmalara

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
lappelduvide
amazon bambaşkadır ilkleri yaşadım sanarsın bir ilk daha yaşatır tarif edilemez yaşanır

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Berkecan Ergin
Amazonda bizim ülke insanıyla karşılaşınca ilkleri yaşayıp ona göre adım attı :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Selim Erinç
Bende saat almıştım bu politikayı kendi ürünlerinde yapabiliyorlarmis sadece satıcısı başkası olunca yapmıyorlarmıs 2 adet saat aldım aldıktan 2 gün sonra 400 TL indirime girdi bana para iadesini yapmışlar haberim bile yoktu maile girince şans eseri görmüştüm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,513
Üyeler
141,452
Son üye
kadircivelek
Top Bottom