Neler Yeni

30-40k bütçe ile sistem toplama

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alper Karaca
Tamam şimdi ileride işlemcini yükseltecek misin ona göre soğutucu önereyim
Ileride yukseltirim bildigim kadariyla 7500f bu kartı tasiyacak en min seviyede işlemci daha sonra upgrade etmeyi dusunuyorum sistemi. Soğutucu onerebilirsin ama dedigin gibi 3 ay sonra odemeli falan olmali çünkü su an daha bütçe koyamam

Honigfluss

80+ Bronze
Ileride yukseltirim bildigim kadariyla 7500f bu kartı tasiyacak en min seviyede işlemci daha sonra upgrade etmeyi dusunuyorum sistemi. Soğutucu onerebilirsin ama dedigin gibi 3 ay sonra odemeli falan olmali çünkü su an daha bütçe koyamam
İşlemci kartı değil kart işlemciyi taşıyor ve bu karta ileride 7800x3d takabilirsin sorun olmaz. 7800x3d'ye de yetecek bir soğutucu önerim var ama 2000 TL ve 3 ay sonra ödemeli değil. 7500f'e yetecek şu ikisi var ikisi de yeterli ama ag400 daha performanslı biraz daha sessiz çalışır diye biliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ödeme kısmında taksit seçtikten sonra şu 3 ay sonra diye kutucuk açılıyor onu işaretlersen oluyor bak dikkat et
1710326569330.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alper Karaca
İşlemci kartı değil kart işlemciyi taşıyor ve bu karta ileride 7800x3d takabilirsin sorun olmaz. 7800x3d'ye de yetecek bir soğutucu önerim var ama 2000 TL ve 3 ay sonra ödemeli değil. 7500f'e yetecek şu ikisi var ikisi de yeterli ama ag400 daha performanslı biraz daha sessiz çalışır diye biliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ödeme kısmında taksit seçtikten sonra şu 3 ay sonra diye kutucuk açılıyor onu işaretlersen oluyor bak dikkat et Alıntıyı görüntüle
Sen düşün ne kadar anlamiyorum sistem parcalarindan 😂 Zaten ileride islemciyi falan yukseltince köşede sogutucuya da ayiracak bir param olur diye dusunuyorum siyah olan hosuma gitti onu alirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,949
Üyeler
142,195
Son üye
Craytel
Top Bottom