Neler Yeni

Çözüldü✓ Oyunların ana menüsünde ekran kartım 90 derece çalışıyor

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Arda Yıldırım
Rx 6700xt kullanıyorum. Oyunu oynamaya başladığımda sıcaklık 60-70 derece bandında seyrederken ana menüye geldiğimde 90 derecelere kadar çıkıyor. Sebebini bir türlü anlayamadım.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Sinan Aba
Fanları açmıyor olabilir kontrol et

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
Rx 6700xt kullanıyorum. Oyunu oynamaya başladığımda sıcaklık 60-70 derece bandında seyrederken ana menüye geldiğimde 90 derecelere kadar çıkıyor. Sebebini bir türlü anlayamadım.
aynısı bende de var termal macun bakımlarını kendim yaptım ve nokta atışı şekilde çözdüm sorunu

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Arda Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fanları açmıyor olabilir kontrol et
Fanlar maximum hızda dönüyor. Dead cells gibi oyunların menüsünde bile yapıyor bu sorunu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynısı bende de var termal macun bakımlarını kendim yaptım ve nokta atışı şekilde çözdüm sorunu
Daha 1 senelik garantisi var o yüzden el atmak istemedim ben. Yazılımsal olarak çözebileceğim bir sorundur umarım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
Fanlar maximum hızda dönüyor. Dead cells gibi oyunların menüsünde bile yapıyor bu sorunu.

Daha 1 senelik garantisi var o yüzden el atmak istemedim ben. Yazılımsal olarak çözebileceğim bir sorundur umarım.
bende PUBG lobide 76 deerece falan görüyordu uçak gibi fanlar çalışıyordu şu an 55 60 derecelerde
lobi fps sınırı koymayı deneyin

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Arda Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

cornlov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Caner kart
Menüde-lobide fps sınırlama ayarı var mı,? Lobide çok fazla fps aldığı için kafayı yiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
Menüde-lobide fps sınırlama ayarı var mı,? Lobide çok fazla fps aldığı için kafayı yiyor
yok ondan değil ben oyun içine yakın fps alıyordum ama yine de kafayı yiyordu arkadaşa hemen başlat kart soğusun diyordum giriyorduk oyuna 76dan 60 lara düşüyordu .d

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Sinan Aba

6700xt hangi model?
Genelde oyun lobilerinde ekran kartı tam yükte çalışıyor o yüzden ısınıyor olabilir ama 90 da çok bence.

Kasanın yan tarafında cam varsa çıkartıp dene birde

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Arda Yıldırım
6700xt hangi model?
Genelde oyun lobilerinde ekran kartı tam yükte çalışıyor o yüzden ısınıyor olabilir ama 90 da çok bence.

Kasanın yan tarafında cam varsa çıkartıp dene birde
Asus Dual modeli

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Arda Yıldırım
Fan ayarlarıyla mı oynadınız? Çok zor yani o kartın böyle ısınması
Hayır ama arkadaşların dediği gibi lobide fps kısıtlaması ayarını açtım şuan 40 derece civarlarında. Teşekkür ederim yardımlarınız için.

Top Bottom