Neler Yeni

EPİC GAMES FC24 ALINIRMI

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Kutlu
Merhaba daha yeni MSİ gg force kolunu aldım epic gamestede bahar indirimlerinin başladığını gördüm şahsen kol ile zevkli olacağını düşünüyorum ve kirazoğlunun kariyer videolarıda hoşuma gitmişti 400tlye düşmüş bahar indirimi ile beraber. Alınır mı?

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,293
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
ben geçen aldım sonra 2k oldu. Daha düşmez bence al.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Merhaba daha yeni MSİ gg force kolunu aldım epic gamestede bahar indirimlerinin başladığını gördüm şahsen kol ile zevkli olacağını düşünüyorum ve kirazoğlunun kariyer videolarıda hoşuma gitmişti 400tlye düşmüş bahar indirimi ile beraber. Alınır mı?
50 TL farkla Steam'den de alabilirsiniz, haberiniz olsun.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,157
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Steam ile aynı fiyat, steamden tercih et bence.

alican mansuroğlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
alican mansuroğlu
steamden al benim ark epicten aldı oyun bozuldu açılmıyor iade etti steamden aldı mis gibi çalıştı

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,730
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Epicten oyun almam için ya oyunun kendi clienti olucak yada çok çok ucuz olucak 10-20 tllik oyunlar olucak

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,730
İsim
Emre
Discord
necromancerr
ben pek bilmyiroumda niye böyle düşünüyorsunuz acaba
Epic gamesin Clienti hem çok düzensiz kendi profilinizi düzgünce sergileyemiyorsunuz aldığınız başarımların ekstra bi getirisi yok (steamda sergileyebiliyorum ki bu yüzden aradaki fiyat farkı çok düşükse steamden alıyorum başarım kasmayı seviyorum) hemde hatalar oluşabiliyor yada oyun açılmıyor bu tarz durumlarla birkaç defa karşılaştım steamın arayüz olarakta daha basit ve online oyunlar için daha yararlı bi arayüzü var

alican mansuroğlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
alican mansuroğlu
ben pek bilmyiroumda niye böyle düşünüyorsunuz acaba
sıkıntılı çünkü mesela ben cyberpunk aldığıma pişman oldum keşke 300 fazla koyup steamden alsaydım dedim 3 saat frame generation modu kurmaya uğraştım olmadı sadece bende de değil epicte çoğu kişi yaşamış bu sorunu onun dışında oyunlar çok çöküyor günde 2 kez falan çöktüğü oldu

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,730
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Epic gamesin Clienti hem çok düzensiz kendi profilinizi düzgünce sergileyemiyorsunuz aldığınız başarımların ekstra bi getirisi yok (steamda sergileyebiliyorum ki bu yüzden aradaki fiyat farkı çok düşükse steamden alıyorum başarım kasmayı seviyorum) hemde hatalar oluşabiliyor yada oyun açılmıyor bu tarz durumlarla birkaç defa karşılaştım steamın arayüz olarakta daha basit ve online oyunlar için daha yararlı bi arayüzü var
tabii ki baktığımızda epicin cashback sistemi (kendi clientinde tekrar oyun almak için vs kullanabilirsiniz) gibi iyi özellikleride var tabi

alican mansuroğlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
alican mansuroğlu
sıkıntılı çünkü mesela ben cyberpunk aldığıma pişman oldum keşke 300 fazla koyup steamden alsaydım dedim 3 saat frame generation modu kurmaya uğraştım olmadı sadece bende de değil epicte çoğu kişi yaşamış bu sorunu onun dışında oyunlar çok çöküyor günde 2 kez falan çöktüğü oldu
kısacası birdaha epicten almam cidden steamdekinin yarısı olması lazım fiyatın anca

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,730
İsim
Emre
Discord
necromancerr
bende cyberpunku epicten aldım fg modu bende kuramadım :D ama 60 fps oynadım gene bir şekil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,298
Üyeler
141,433
Son üye
lamhaocc
Top Bottom