Neler Yeni

Fiyat performans yüksek besin değerli yiyecekler

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Muhammet
Arkadaşlar artık hayatımı bı düzene sokmak istiyorum ve öğle aralarında evden yapıp getirdiğim hem maliyeti fazla olmayan hem besin değerleri kalorisi yüksek protein degerleri güzel atıştırmalıklar veya hafif yemekler yapmak istiyorum her gün yemelik

önerilerinizi bekliyorum dostlar

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,651
İsim
Deniz Efe
tavuk pilav

RONALDINHO

80+ Bronze
Maalesef öyle bir ürün yok. Yine yumurta söylenebilir.

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Ramazan Yiğit Demir
Arkadaşlar artık hayatımı bı düzene sokmak istiyorum ve öğle aralarında evden yapıp getirdiğim hem maliyeti fazla olmayan hem besin değerleri kalorisi yüksek protein degerleri güzel atıştırmalıklar veya hafif yemekler yapmak istiyorum her gün yemelik

a101de gong gibi bir şey var ondan al

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Yulaf göm gitsin ben yiyemiyorum şahsen

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Muhammet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yulaf göm gitsin ben yiyemiyorum şahsen
Yulaf çok mantıklı aslında düşündüm ama kuru yiyemiyorum sütle yapıp götürsem bu sefer beklemekten baya yenmez hale gelicek yulaflı pankek yapılabilir aslında düşündümde

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Yulaf çok mantıklı aslında düşündüm ama kuru yiyemiyorum sütle yapıp götürsem bu sefer beklemekten baya yenmez hale gelicek yulaflı pankek yapılabilir aslında düşündümde
Pankek olabilir düz olsun bir şey karıştırıp olsun asla yiyemiyorum şahsen onun yerine yumurta gömerim daha iyi.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,364
İsim
Fatih
Jalalsamfit diye bir kanal var incele.

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
okr

tavuk pilav götürüp yanında ara atıştırmalık olarak muz elma kuruyemiş gibi şeyler tercih edebilirsin. kuruyemiş mesela fındık, yer fıstığı, ceviz, kaju, hurma gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Muhammet
Jalalsamfit diye bir kanal var incele.
Teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

tavuk pilav götürüp yanında ara atıştırmalık olarak muz elma kuruyemiş gibi şeyler tercih edebilirsin. kuruyemiş mesela fındık, yer fıstığı, ceviz, kaju, hurma gibi.
Evet mantıklı ama kuruyemiş yerine tarım kooperatifte bir fıstık ezmesi keşfettim 40 50tl felan şekersiz 100graminda 30 gram protein var 500 600 kalori arasi bir şey acaba diyorum da yemeğin yanına her gün 100gram bundan gömsem ne diyorsunuz mantıklı mı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,121
Üyeler
140,773
Son üye
darty
Top Bottom