Neler Yeni

Migros reyonlarının yağmalanması?

ibrahimua

80+ Bronze
Arkadaşlar bugün 1 alana 1 bedava kampanyasını ögrendim ve 2 paket luppo almak icin migrosa dogru yola cıktım sonra bir baktım kim tüm reyon bombos sıra kapıya kadar uzamış muazzam kaotik bir ortam vardı 2 tane kek buldum bari ondan alayım dedim kadının biri elimden aldı ben alıyordum diye ses etmedim. Baya baya kaos doluydu. 3 tane migrosa baktım hepsi aynıydı

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
Kendi üzerine 1 alana 1 bedava yazsan senide alacak millet.

indir.jpeg

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
pcustasi1
Arkadaşlar bugün 1 alana 1 bedava kampanyasını ögrendim ve 2 paket luppo almak icin migrosa dogru yola cıktım sonra bir baktım kim tüm reyon bombos sıra kapıya kadar uzamış muazzam kaotik bir ortam vardı 2 tane kek buldum bari ondan alayım dedim kadının biri elimden aldı ben alıyordum diye ses etmedim. Baya baya kaos doluydu. 3 tane migrosa baktım hepsi aynıydı
Olm depremde bimi yağmalayıp çamaşır makinesi çalan bir milletiz bence normal bunlar

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,050
İsim
Enes
Anlamıyorum insanlar niye böyle kıtlıktan çıkmış gibi davranıyor gördükleri en küçük indirimde. İzdiham ortamından nefret ederim ve basit indirimler için ise oradan kesin surette uzak dururdum.

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
623
İsim
Furkan Demirtaş
Acınası haldeyiz...

BGSGP

80+ Bronze
Bunu indirim paylaşan bir kullanıcı vardı, ondan görmüştüm. Atıştırmalığı ne yapayım diye hiç umursamadım o kampanyayı, millet nabiyo aw.

Sanarsın 1 ürün alana diğeri toptan beleş.
(1 sakız ve 1 PlayStation 5, beleş olan PlayStation 5 sanırım.)

yusuftheayay

80+ Bronze
Olum o ne ki benim camide elimden hayrına dağıtılan sıkmayı almaya çalıştı dedenin biri, bırakmadım koptu ortadan ikiye. Çocuktum bide o zamanlar...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,294
Üyeler
141,699
Son üye
KadirErdal
Top Bottom