Neler Yeni

Lise okul uzaklaştırma disiplin suçu yedim yardım lazim

wasly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Hüseyin
kanka ben okul degisicem ama genede silinirmi bide ne zaman siliniyor bu okul kapanmadan öncemi yoksa yaz tatilinde falanmı tam anlamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka saka deil bu arada yarın uzaklastırma kagıdını bana verirlerse fotosunu atarım buraya bugun zaten ifade tutanağını imzaladık

yalnız bisey diyimmi profilde batuflexi görünce cok güven aldım suan knk nabcaz
Dönem bitmeden disiplin kurulu toplanıyor o ceza ustune baska ceza yemediysen siliniyor

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
670
İsim
Mehmet
1-şuan nakil aldıramazsın o cezayı vericeklerse paşa paşa yiyeceksin
2-5 gün uzaklaştırma cezası demek 5 gün bouyunca okula gelmemek demek yani özürsüz devamsızlık yerine geçer sildiremezsin bile
3-Bu sebepten dolayı ceza alacağını sanmıyorum bence kandırıyorlar

ofleep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yağız Çetin
Arkadaşlar daha önce kınama cezası almıştım, dün itibariyle okul panosuna silahlı eren karayılan astığım için
hocalar disipline gönderip 5 gün uzaklaştırma cezası vereceklerini söylüyorlar. Tam da sınav haftama denk geldi sınavlara girebilir miyim? yıl sonunda uzaklaştırma cezam silinir mi? ayrıca o 5 gün yok yazılırmıyım ve yok yazılmam özürlü olarakmı yazılır özürsüzmü? şakasız fotoğrafta bu altta gönderdim.

kumarga

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Alkan Köroğlu
IMG_3980.jpeg

bu sekilde gozukuyor cok takma sikinti olmaz disiplin puanina dikkat et surekli gitme su an benim 10 puanim kaldi her hangi bir seyde atilacagim

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
okr

kumarga

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Alkan Köroğlu
is bulma olaylari falan goz korkutmak amacli soyleniyor ancak attigin fotoğraftan disipline gitmen garibime de gitmedi degil (hocalar terorizime ozenmdirme gibi bir suctan tutanak tutmus olabilir bu da bana pek olagin gelmedi)

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,285
İsim
Mehmet Aslan
Arkadaşlar daha önce kınama cezası almıştım, dün itibariyle okul panosuna silahlı eren karayılan astığım için
hocalar disipline gönderip 5 gün uzaklaştırma cezası vereceklerini söylüyorlar. Tam da sınav haftama denk geldi sınavlara girebilir miyim? yıl sonunda uzaklaştırma cezam silinir mi? ayrıca o 5 gün yok yazılırmıyım ve yok yazılmam özürlü olarakmı yazılır özürsüzmü? şakasız fotoğrafta bu altta gönderdim.
gece gece iyi güldüm :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw:

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,226
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Ben okula raki goturmekten gittim tutanak bile tutmamisti mudur yardimcisi siniftaki sigara icenlerin ismini soyleyip biraktirmisti (elinde fotografim vardi rakiyla)

Top Bottom