Neler Yeni

🔵🟡 Ali Koç Fenerbahçe'yi Ligden Çekiyor !

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Asil
Bu Fenerbahçe ile alıp veremediğiniz şey tam olarak ne anlamadım. Şike desen GS den sorulur diyorlar ama nasıl bir olay olursa olsun FB de suç arıyorlar. Sahaya taraftarlar atlıyor oyunculara saldırmak için, oyuncularda karşılık veriyor ve tepki vay nasıl vururlar vay nasıl yaparlar oluyor. Oraya atlayıp oyuncuların üstüne atlayan taraftarların amacı tabii ki saldırmak, bizi yenndiginiz için teşekkür ederiz diyip sarılmaya kosmuyorlar ya? Ee peki bu tepkiler ne için? Bana sorarsanız tek amaç algı yaratmak.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,516
İsim
.
Futbolu gerçekten takip eden bilen kişiler bilir ki bir takımı ligten çekmek g*t ister. Arkadaş bunun cezaları var onca para verdiğin oyuncuların serbest kalma durumu var. Alt lige düşünce futbolcular duracak mı?

Trabzonun yaptığı doğru değil ama sahadaki futbolcularında yaptığı doğru değil iki tarafında fazlasıyla hataları var herkes yiyecek cezasını oturacak aşağı.
İki takım da cezayı yiyip oturcak aşağı.
Doğru söylüyorsun ama biraz zor fener resmen futbolu boksa çevirdi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu Fenerbahçe ile alıp veremediğiniz şey tam olarak ne anlamadım. Şike desen GS den sorulur diyorlar ama nasıl bir olay olursa olsun FB de suç arıyorlar. Sahaya taraftarlar atlıyor oyunculara saldırmak için, oyuncularda karşılık veriyor ve tepki vay nasıl vururlar vay nasıl yaparlar oluyor. Oraya atlayıp oyuncuların üstüne atlayan taraftarların amacı tabii ki saldırmak, bizi yenndiginiz için teşekkür ederiz diyip sarılmaya kosmuyorlar ya? Ee peki bu tepkiler ne için? Bana sorarsanız tek amaç algı yaratmak.
Şike FB den sorulur dostum ne galatasaray ı adı bile var ŞİKEBAHÇE derler .

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
.
Çok kral adam
Fener 1. lige postalandıktan sonra çok dalga malzemesi olur

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,470
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
futbolcular ceza yemesin diye tehdit ediyor bence. futbolcular ceza yerse yarış zaten bitmiş olur. neyse cimbom şampiyon trabzonda 2011in intikamını almıs oldu xd

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Asil

Hocam yapma ya 😂

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
icardi
Şikeden yargılanıp Avrupadan 2 yıl ceza alan sizsiniz. Türkiyede bir şekilde kendinizi akladınız(!) ama Avrupadaki davayı ne hikmetse geri çektiniz.
Trabzon taraftarını maç boyu tahrik eden sizin futbolcularınızdı. Sahaya ilk atlayan kişi de kimseye vurmadı. Güvenlik yere indirdi. Futbolcunun adamın kafasına koşarak tekme attı. Sonra tribün komple indi.
Adamların kupasını çalmasaydınız bunlar baştan olmayacaktı.

ibrahimua

80+
Fenerbahçe, 2 Nisan Salı günü düzenlenecek Genel Kurul Toplantısı'nda "Futbol A Takımı'nın Süper Lig’den çekilmesi dâhil, alınacak aksiyonların" değerlendirileceğini açıkladı.

"GEREKİRSE BİR ALT LİGE DÜŞERİZ"​

"2 Nisan'da olağanüstü genel kurula gidiyoruz. İnşallah yapmamız gerekeni yapmamız lazım. Kendi bağımızı kendimiz kesmemiz lazım çünkü bu olaylar böyle devam edecek. Biraz önce Kulüpler Birliği Vakfı başkanlığından istifa ettim."

"Biz genel kurulda Fenerbahçe’nin nereye gideceğine karar vereceğiz. Bu iş böyle gitmeyecek. “3 ay sonra gidiyorsun.” diyen olabilir. Bu kararı alırsak bırakmıyorum. Ligden çekilirsek alt ligde şampiyon yapana kadar takımın başında olurum, şampiyon olunca bırakırım."

Fenerbahçe, 2 Nisan Salı günü takımın Süper Lig’den çekilmesi dahil konuların değerlendirileceği Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı yapılmasına karar verdi.

KAYNAK: https://www.hurriyet.com.tr/sporare...rse-ne-olur-fenerbahceden-aciklama-42427535/2
Ali koçun Türk futbolu için bir maganda olduğunu düşünüyorum. gerçekten sürekli bir ağlama sürekli bir ortalıgı karıstırma adam kendi divan kurulu toplantısında Galatasaray dısında baska bir şey konusmuyor kafayı yemelik ya. Ulan önce 5 yıldız meselesiyle gündemi oyaladı ortalıgı birbirine kattı simdide böyle ortalıgı birbirinw katıyor. Evet trabzonda olan olay yanlıs ama bu kadar ver yansın yapmanın anlamı ne. Ki olayları bu raddeye getiren de selahattin baki ve ali koçtur. Yaptıkları mesnetsiz acıklamalar ile sürekli hakemleri ve kulüpleri zan altında bırakmıstır. Daha 3 4 ay önce yaptıgı bir konusmayı da unutmayalım hakemleri acık ve alenen hedef gösteren biri simdi ağlayıp zırlayıp duruyor. Bunun nedeni de basit insanların kafasına aşılamaya calıstıgı sey bariz belli ben basarısız degilim bakın bunlar sürekli fbyi dogruyor sürekli fb düsmanlıgı var algısını taraftara sokmak.yani diyor ki ben yanlıs degilim tff yanlıs diger takımlar yanlıs diger camialar yanlıs. Bunun bi örnegini ZAMBİYA’da sürekli secim kaybeden ana muhalefet liderinin birinde de görmüstük sanırım ya neyse.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,516
İsim
.
Hocam sen yapma ya galatasaray lı değilim ama bu zamana kadar şike fenerden sorulurdu.
Dediğim gibi şikebahçe diye boşuna demezler.Şimdi de aynı 10 senedir şamp.olamadığı için TFF uğraşıyor şamp. yapmak için

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,181
İsim
Berkecan Ergin
Hayır hakemde leş gibi maç yönetmiş, vardaki hakemin fenerin stadında fotoğrafı var. 1. gol öncesi faul olabilir var gitmiyor ekrana 1 kere gösterdiler. 2 temiz 3. golde de yine faul olabilir hadi bunları geçtim net kırmızı vermesi gereken penaltı pozisyonunda sarı veriyor. Arkadaş napsın kafasını mı koparsın.

Herşeyi yine geçiyorum yabancı futbolcu olta atma sevincini nerden öğrendide dönüp tribüne olta atıyor. İki tarafta net hatalı geçin bu işleri g*tü yiyorsa çeksin zararıda karşılasın. Bugün fenerbahçenin ligten çekilmesi demek 150 Milyon euro demek. O kadar futbolcu serbest kalabilir bunun cezaları vs ödemeler.

Mevcut sponsorlar bile 2. ligte gözüksün diye milyon eurolar vermedi kulube hepsinin yaptırımı olur yine herşeyi geç borsada öyle bir düşer ki bi daha sittin sene toplayamaz.

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601

Kanka üstüne yüzlerce adam gelse sen ne yapardın merak ediyorum söyler misin

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,094
İsim
Enes kaya
sende kendini bir gün böyle savun yerdeki adamın kafasına ayagında krampon varken tekme at. koşarak gelen cevresinde 5-6 tane güvenlik görevlisi olan kişiye 10-15 metre koşup kafasına yumruk at ben sana bütün don kilot ne lazımsa getirirm hakime nefsi müdafayı anlatırsın sonra

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,181
İsim
Berkecan Ergin
Hocam sen yapma ya galatasaray lı değilim ama bu zamana kadar şike fenerden sorulurdu.
Dediğim gibi şikebahçe diye boşuna demezler.Şimdi de aynı 10 senedir şamp.olamadığı için TFF uğraşıyor şamp. yapmak için
Feto bittikten sonra bi fener şampiyon olamamış hala çıkıp çamur atıyorlar. Arkadaş 30 sene sonra trabzon şampiyonluğu gördük :D

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Asil
Şikeden yargılanıp Avrupadan 2 yıl ceza alan sizsiniz. Türkiyede bir şekilde kendinizi akladınız(!) ama Avrupadaki davayı ne hikmetse geri çektiniz.
Trabzon taraftarını maç boyu tahrik eden sizin futbolcularınızdı. Sahaya ilk atlayan kişi de kimseye vurmadı. Güvenlik yere indirdi. Futbolcunun adamın kafasına koşarak tekme attı. Sonra tribün komple indi.
Adamların kupasını çalmasaydınız bunlar baştan olmayacaktı.
Hocam adamların kupasını calamsaydiniz diyorsunuz hadi diyelim ki çaldık, onlar Kadıköy'de yenince nasıl hareketler yapıyorlar, nasıl kışkırtıyorlar ortada. Fenerbahçe taraftarı korner bayrağı ile TS oyuncularini kovalamiyorken TS nin yaptığı ortada.

Top Bottom