Neler Yeni

GTA 5 Online İçin Alınır mı?

Dolar

80+ Bronze
Daha önce hikaye modunu korsan olarak bitirmiştim şu anda Epic Games'te indirimde Online için almayı düşünüyorum oyun arkadaşım yok sizce alınır mı?

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,289
İsim
Mehmet Aslan
Daha önce hikaye modunu korsan olarak bitirmiştim şu anda Epic Games'te indirimde Online için almayı düşünüyorum oyun arkadaşım yok sizce alınır mı?
zevk alacağını düşünüyorsan alınır.

Muhammed0147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
468
İsim
Muhammed Yertüm
Her oyuna girdiğinde sürekli hile ve sürekli spam atan ruslar olacak. Ona rağmen alırım diyorsan sana kalmış

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
97
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,739
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Bence alınır ancak kişiden kişiye göre değişir. Ben arkaya müzik açıp 2 saat tek başıma araba süren birisiyim. Yorumumu ona göre değerlendir. :kizginpeepo:

Shix2x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Shix2x
Kesinlikle alınır, kendi alanında en iyisi.

RONALDINHO

80+ Bronze
arkadaşın yoksa alınmaz bence. araba sürmek keyifli lakin aldığın keyif zamanla azalıyor.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,668
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Kesinlikle alınır, kendi alanında en iyisi.
*Şuanlık* Gta6 gelince en iyisi o olucaktır kesinlikle ancak tek başına solo sunucuda oynayabilirim dersen gir oyna

Top Bottom