Neler Yeni

DarmoShark M3s Aldım H.O mu G.O mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Salih İdris Can
Uzun araştırma sonucu Darmoshark M3s Gri renk olan versiyonuna karar kıldım ve aldım Mouseden genel olarak memnunum Yapı kalitesi çok beklediğim gibi çıkmadı scroll tuşu Biraz sert geldi ve istediğim gibi kaymıyor Skatezler okadar güzel gelmedi fiyatına göre çok iyi diyorlar bencede öyle ama bilemedim bu fiyat aralığında başka Mouse bulamadim Vgn Dragon Fly biraz daha ucuz olsaydı onu alırdım ama Bu seferde sabit renklerden sıkıldım bu mousun rengi çok hoşuma gitti oyüzden biraz da beni tavladı Sizlerin düşünceleri nedir almakla iyi mi? yapmışım yoksa Başka mouse seçilebilirmiydi?

@MuratTheFounderOfGariban

Hocam sizin görüşünüz nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Mert ali
Go ben kullandım güzel değil iptal et delux m800 ultra al kağıt üstünde m3 s iyi ama click traveli çok uzun kanser ediyor sıkıyon zaman geçiyor mermi öyle gidiyor

Aloncy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Eymen Yılmaz
Uzun araştırma sonucu Darmoshark M3s Gri renk olan versiyonuna karar kıldım ve aldım Mouseden genel olarak memnunum Yapı kalitesi çok beklediğim gibi çıkmadı scroll tuşu Biraz sert geldi ve istediğim gibi kaymıyor Skatezler okadar güzel gelmedi fiyatına göre çok iyi diyorlar bencede öyle ama bilemedim bu fiyat aralığında başka Mouse bulamadim Vgn Dragon Fly biraz daha ucuz olsaydı onu alırdım ama Bu seferde sabit renklerden sıkıldım bu mousun rengi çok hoşuma gitti oyüzden biraz da beni tavladı Sizlerin düşünceleri nedir almakla iyi mi? yapmışım yoksa Başka mouse seçilebilirmiydi?

@MuratTheFounderOfGariban

Hocam sizin görüşünüz nedir?
M3s bende kullandım scroll tusu 3ay da bozuk çalısmaya basladı 3assq 1yukarı filan xıkıyor assa kaydırmama rağmen filan. Badka sorun yasamamıetım ama

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,223
İsim
Kerem Çavuş
M3 4K kullanıyorum 6 ay oldu bi sıkıntı yaşamadım aşşağı yukarı aynı mouse zaten , ho

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Salih İdris Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar Alalı 1hafta oldu Mouseden genel olarak memnunum gerçekten güzel mouse demekki bazılarının Şanssızlığına gelişmiş Delux m800 arasında kaldım bakalım sorun yaşarsam değiştiririm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,027
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom