Neler Yeni

🔥İndirim Honor 90 12/512GB + Kulaklık 14,999₺🔥

tsugayu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tugay
Değer mi ya bu telefona bu kadar para?
Az daha koyup poco x6 pro almak daha mantıklı. Honor güncelleme verecek mi belli değil, ayrıca bu donanıma da değmez bu para. Realme Gt2 veya daha ucuza poco F4 alınabilir.

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
OZAN TANKUŞ
3.5 mm kulaklığım var bu telefonla nasıl kullanabilirim? Dönüştürücü almak mantıklı mı? Yoksa ona göre yeni bir tane mi alınmalı? Bir üstteki arkadaşın yorumunu okudum. Kulaklığı %99 müzik dinlemek için kullanırım. Kablosuzların düşürmesi, kaybetmesi, çaldırması kolay ve birde şarj etmenin gerekmesi sebebiyle kablosuza çok soğuğum.
10-15 arası tel önerisi için post açmıştım orda da bu telefonu önerenler oldu. İyi denk geldim sanırım bu posta.
Ben liberty 3 pro kullanıyorum haftada max 1 kere şarj etmem yetiyor. Bütün özelliklerini kulaklığın kullanıyorum. 2 saat gidiş 2 saat dönüş kulaklık için bayağı yorucu fakat pil performansı iyi. Kulaklığı denedim ve kötü kulaklık kessinlikle değil. Fiyatına göre gayet iyi. Çekim mesafesi bir tık kötü ama ses kalitesi fiyatına göre gayet iyi. 3.5mm takınca doğal olarak bluetooth kulaklıklara göre daha fazla ses alıyorsun. İkisini de kullanabilirsin sen bilirsin. Telefon dediğim gibi. İyi.

Not : ayrıca telefonu aldığımızdan beri sürekli güncelleme aldı (4 defa)

Epiktetos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
İshak Çakır
Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum bu telefonu gayet memnun kaldım . Kullanımı akıcı ,arayüzü sade ve ekran görüntüsü kaliteli . Telefonda çok oyun oynayan birisi değilim sadece Stardew Valley oynadım herhangi bir ısınma ya da kasma yaşatmadı . Tavsiye ederim

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,862
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam