Neler Yeni

İzlediğim bir diziden sonra kendimi kötü hissediyorum, üzülüyorum.

ertgtert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ertürk Gültekin
1 Hafta önce aşk ve sevgililik temalı bir dizi izledim ve izlediğimden beri kendimi kötü hissediyorum ordaki duyguları yaşamak istiyorum ama hiç yaşayamicakmışım gibi hissediyorum ne zaman aklıma gelse üzülüyorum sanki sevgilimden ayrılmışım birini özlüyormuşum gibi (sevgilim yok).

Son düzenleme:

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
Üzme kendini kardeşim sevgili felan boş iş okuyup geleceğini düşün. Okuyan parası olan adama her türlü kız gelir

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,514
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
1 Hafta önce aşk ve sevgililik temalı bir dizi izledim ve izlediğimden beri kendimi kötü hissediyorum ordaki duyguları yaşamak istiyorum ama hiç yaşayamicakmışım gibi hissediyorum ne zaman aklıma gelse üzülüyorum sanki sevgilimden ayrılmışım birini özlüyormuşum gibi (sevgilim yok).
Kendini dizi veya flimlere kaptırırsan işin iş mesela şu Leonardo Dicaprionun borsa flimi var bende zengin olmak istiyorum bende borsaya gircem felan dersin fakat gerçeğe bakarsın borsa para herkes aynı şeyin peşinde onlarda aynı şekilde davranıyor zengin olmak istiyorlar fakat olamaz çünkü flim ve gerçeklik farklı kısacası şöyle söliyim
ELİNE Bİ TEBEŞİR AL VE TAHTAYA Bİ ÇİZGİ ÇİZ.
ELİNİ GÖKYÜZÜNE KALDIR VE Bİ ÇİZGİ ÇİZ.

Hangisi gerçek olur izlediğin dizi veya flim birçok şekilde çekilmiş kusurları gizlenmiş hatasız yapılandırmadır sana istediğin şeyi vermek için varlar mesela köpeğini çok seven birisi için bı flim yaparlar veya süper kahraman olmak isteyen bı çocuk için bi hayal ürünü yaratıp o çocuğa istediğini verirler gerçeklik dışıdır bu insanların dopaminini körükleyerek işlemesiyle ilgilidir yoksa öyle ilişkiler daha demin dediğim gibi hatasız veya kusursuz değildir😘

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
O izlediğin dizilerdeki aşk hikayeleri o kadar toz pembe ki tamamen sahte kesinlikle gerçekçi değil. Nasıl +18 videolar sahteyse bu da öyle

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
427
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Yazdığınızı okurken ben üzüldüm :(

ertgtert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ertürk Gültekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkür ederim hepinize tavsiyeleriniz için

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,936
İsim
tümen dağ

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
C Ş
Aşk doğru kişiyle nimet, yanlış kişiyle eziyet.
Gerçek karşılıklı aşkı bulmak çok zor, hele ki bu devirde kızlar hep ayran gönüllü. Birgün sever gibi yapar diğer gün seni yok sayar. Tavsiyem evlenene kadar hiçbir kıza kalpten aşık olma. Evlenince gerçek aşkını göster.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,877
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113