Neler Yeni

İtopya'dan aldığım kulaklık iadeye girer mi ?

hellx6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Hellx
Selamlar başlıkta belirttiğim gibi kulaklığım iadeye girer mi 11 gün oldu alalı ve mail yolu ile sorduğumda böyle dediler ;

"Not kağıdına talebinizi yazarak gönderin. İade kararları yetkili servis tarafından verilir. Ona istinaden işlemler yapılır."

Yardımcı olursanız sevinirim iyi sosyaller.

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Taha Kenan
Ne için iade edeceksin

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Carl Johnson
Instagram
carljohnson.jpg
Herhangi bir problem arıza vesaire yoksa iade edemezsin, eğer varsa yenisiyle değişim yapılmak zorunda çünkü sıfır aldığın bir üründe bir sorun varsa veya 6 ay içinde bir sorun çıkarsa o ürün ayıplı mal olarak geçer ve yenisi ile değişimi yapılmak zorundadır

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Berkay Şenocak
İlgilendiği Kategoriler
Monitör, Ekran kartı, Overclock, Undervolt
İtopya ya bağlı bir durum yok. İtopya almış olduğun ürünün markasına yolluyor ve onlar iade kararını veriyor.

hellx6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Hellx
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Herhangi bir problem arıza vesaire yoksa iade edemezsin, eğer varsa yenisiyle değişim yapılmak zorunda çünkü sıfır aldığın bir üründe bir sorun varsa veya 6 ay içinde bir sorun çıkarsa o ürün ayıplı mal olarak geçer ve yenisi ile değişimi yapılmak zorundadır
12 gün oldu hocam yarın kargoya verebilir miyim ? Şuan müsait değilim de ve kutu içeriğini tam katarım o yönden sıkıntım yok da mikrofon için gönderilen sünger vardı poşette onu da açtım onları direk katsam bir sorun olur mu ?

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Carl Johnson
Instagram
carljohnson.jpg
12 gün oldu hocam yarın kargoya verebilir miyim ? Şuan müsait değilim de ve kutu içeriğini tam katarım o yönden sıkıntım yok da mikrofon için gönderilen sünger vardı poşette onu da açtım onları direk katsam bir sorun olur mu ?
Kulaklıkla yaşadığın sorunu aldığın yere belirt ve değişim istediğini söyle kutu içeriği eksiksiz olmalı aldığında nasılsa her şeyi kutuya koyup düzgünce kargola faturasını sorabilirler faturayı da kargolayabilirsin veya sorarlarsa mail olarak e-faturayı gönderirsin

hellx6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Hellx
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kulaklıkla yaşadığın sorunu belirt ve değişim istediğini söyle kutu içeriği eksiksiz olmalı aldığında nasılsa her şeyi kutuya koyup düzgünce kargola faturasını sorabilirle faturayı da kargolayabilirsin veya sorarlarsa gönderirsin
Değişim değil iade istiyorum hocam..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
911,359
Üyeler
141,440
Son üye
Yiğiteren_
Top Bottom