Neler Yeni

Yardım Buds 2 pro Alınır mı ? (3000TL)

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Berker Mısırlıoğlu
Telefonum S24+ ve elimde jabra elite 4 var. Arkadaşım yeni aldığı buds 2 proyu iade edecekti, onun yerine aldığım fiyattan sana 3k'ya vereyim sana dedi. Daha kutusu açılmadı. Elimde elite 4 varken yapılır mı bilemedim. Fakat piyasa fiyatına göre baya ucuz kalıyor. Sizce alınır mı ? Alırsam elite 4'ü de uygun bir fiyattan bırakırım daha ucuza gelmiş olur. Ama yakında Buds 3 pro çıkacak deniyor yoksa ileride o mu alınır ?

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Berker Mısırlıoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiyat yüzünden almak istedim açıkçası onun dışında elite 4'ten memnunum

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,190
İsim
Ali yılmaz
Bayadır piyasa o kulaklık bendede var bi yıldır yaklaşık. Sendeki kulaklıktan çok çok farklı değildir heralde jabrayı denemedim ama çok öneriliyor o modeller. Bence gerek yoksa 3 ü bekle illaki buds alacaksan

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Berker Mısırlıoğlu
Bayadır piyasa o kulaklık bendede var bi yıldır yaklaşık. Sendeki kulaklıktan çok çok farklı değildir heralde jabrayı denemedim ama çok öneriliyor o modeller. Bence gerek yoksa 3 ü bekle illaki buds alacaksan
Normalde hiç düşünmem ama fiyatı çok uygun geldi piyasada minimum 4 bin civarına satılıyor

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,782
İsim
Mert Can Ergün
Telefon samsung değilse alınmaz buds 2 pro daha iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Berker Mısırlıoğlu
Telefon samsung değilse alınmaz buds 2 pro daha iyi
telefonum S24+ aslında biraz da o yüzden istiyorum. elimdekini 1300 civarına satsam buds 2 proya geçmek için 1700 fazladan vermiş olacağım. o kadar paraya değer mi bilemedim

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,190
İsim
Ali yılmaz
telefonum S24+ aslında biraz da o yüzden istiyorum. elimdekini 1300 civarına satsam buds 2 proya geçmek için 1700 fazladan vermiş olacağım. o kadar paraya değer mi bilemedim
Jabra 4 ü kullanmadığım için net bişey diyemem ama samsungda ekosistem olarak beğeniyorum ben. Tabletle saatle çok kolay kendinden geçiş yapması bile yeter bana onu seçmem için buds3 bekliyorum bende. İçinizde kalıcaksa deneyin olmadı yakın fiyattan onuda satarsınız heralde emin değilim piyasadan ama

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Ben samsungun kulaklık olarak hiç bir ürününü almam hep pişman etti. Arkadaşınız neden iade ediyor sordunuz mu ?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,782
İsim
Mert Can Ergün
Değer

Top Bottom