Neler Yeni

İkinci El 3090 Aldım Ne Yapmam Lazım?

ymengen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mehmet Yunus
Trendyolda deniport satıcısı var mining grupları ordan termal pad alıyor. Bende aldım 3080ti da kullandım memnunum. Almadan önce kaç mm kullandığından emin olun, tahmini 1500 TL ped masrafınız olacaktır. Mining yapan biri olarak termal pedlerin yağının aktığını düşünüyorum. O Yüzden değişmesi gerekir.

ymengen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mehmet Yunus
Mining yapmasa da o sıvı akabilir. Bu bir sorun değildir. Pedler ve macun iyi kondisyondaysa değişime gerek yok.
Yağın akıp da kondisyonun iyi olabileceğini ilk defa sizden duyuyorum. Minimal düzeyde akıp etrafının toz toplamasından mı bahsettiniz acaba

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
809
İsim
Taksim Delisi Cenk
15 bine 3090 dan ben biraz şüphelenirim ya. 20 22 bin altı garip geldi bana ama.o markanın piyasası 15 olabilir mi ?

DcOmer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Geneci
Yağın akıp da kondisyonun iyi olabileceğini ilk defa sizden duyuyorum. Minimal düzeyde akıp etrafının toz toplamasından mı bahsettiniz acaba
Haklısınız hocam siz de, ancak arkadaşın dediği şey şu: Sıcaklık değerleri vs. iyiyse gittiği yere kadar kullansın arkadaş, neden içini açıp onlarla ugraşsın değerler hala iyiyken.

Fantastiktürk

80+ Bronze
Minimal derken ne kadarı kastediyorsunuz bilmiyorum ancak akması için illaki çok kullanılmış ya da mining yapılmış olması gerekmiyor.
Haklısınız hocam siz de, ancak arkadaşın dediği şey şu: Sıcaklık değerleri vs. iyiyse gittiği yere kadar kullansın arkadaş, neden içini açıp onlarla ugraşsın değerler hala iyiyken.
Onu da diyorum. Derken de temel çıkış noktam 1) gereksiz para harcamamış olur 2) fabrikasyon üzerinde gelenler çoğunlukla piyasadan alamayacağınız kalitede olurlar. Belki sıcaklıkları birkaç derece daha yüksek olabilir ama çok daha uzun ömürlüler + anlık sıcaklık değişimleri gibi durumlarda daha iyiler.

tkod

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ahmet Salih Göksu
15 bine 3090 dan ben biraz şüphelenirim ya. 20 22 bin altı garip geldi bana ama.o markanın piyasası 15 olabilir mi ?
Hocam bizde şüphelenerek aldık zaten, banayeniden aldığımız için iade garantimiz vardı. Kart bugün elime geçti sisteme taktığımda anakart 97 olarak kalıyor ve boot olmuyor, gün içinde de iade talebini gerçekleştirdik. Bari çalışan bir kart gelseydi :D

Top Bottom