Neler Yeni

🔥İndirim SEÇİMDEN ÖNCE ALIN HyperX Cloud 2 KIRMIZI NAYS İLE 1859TL

JANEH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
kadir akyel

JANEH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
kadir akyel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Secimden sonra alacağım senin inadına
En azından iyi bir kulaklık almış olacaksın :) bahar fırsatları bitince fiyatı 3k olabilir direk dolar sabit kalırsa daha temmuz'a kadar beklersin
Mesaj otomatik birleştirildi:

KIRMIZISI indirme girmiyordu uzun zamandır Acaba parça kalitesi daha mı iyi demeden edemiyor insan alabilecek olan varsa bence kaçırmasın peşin fiyatına 3 taksit de yapabilirsiniz nays kullanmayıp o zaman daha iyi olabilir sizin açınızdan TL bazlı olarak
Mesaj otomatik birleştirildi:

AYRICA bu fiyata wirless ile karşılaştırma yapmayın hs serisi kullandım v2x razer kullananlar var bu net daha iyi diyor yani bu kulaklık harici tek önerim boose dir ciddi anlamda çok güzel fiyata

JANEH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
kadir akyel
Bu forumda abartıldığını düşünüyorum.Cumhurbaşkanlığı seçiminden sonra dolar ve altın fahiş fiyatta arttı fakat donanımlar fahiş fiyatta artmadı
Abdullah hacı gül bi 2023'e girmeden alın dedi o zamandır bu muhabbet dönüyor adam açık net bir şekilde zam gelebilme ihtimaline göre alın diyor üretici firma satıcı firma iyi indirim yaparsa bu fiyatlara iniyor alacak adam 5 ay indirim beklemek zorunda kalıyor ha ben dolar basıyorum diyorsan sorun yok

serwintes

80+ Silver
Bu forumda abartıldığını düşünüyorum.Cumhurbaşkanlığı seçiminden sonra dolar ve altın fahiş fiyatta arttı fakat donanımlar fahiş fiyatta artmadı
zaten cok yuksek kar payıyla satıyorlar gözlük aldık gecen atasunda 4.5k aynı gözlüğü trendyol once 4400 sonra 3800 e sonra 3500 e sonra 2900 sonra 2600 e sattı aynı hafta ıcınde

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
Baran Kut
Hocam nasıl artmadı örnek verebileceğiniz bir ürün var mı ?

serwintes

80+ Silver
zaten cok yuksek kar payıyla satıyorlar gözlük aldık gecen atasunda 4.5k aynı gözlüğü trendyol once 4400 sonra 3800 e sonra 3500 e sonra 2900 sonra 2600 e sattı aynı hafta ıcınde
yani galeyana gelmeye gerek yok illaki fiyatı dusuruyorlar cunku kar payları cok yuksek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,058
Üyeler
140,757
Son üye
Adnan27
Top Bottom