Neler Yeni

Motosikletle Ehliyetsiz bir şekilde arabaya çarptım

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
muammer kaplan
Arkadaşlar bugün motorsikletle ehliyetsiz bir şekilde bir araca çarptım. Araç Opel grandland x. Sağ ön farınin kaputun altındaki taraf kırılmış bağlantı noktası. Adam trafik polisi vs çağırmadi, ancak farı 30-40 bin TL, tamponun altında da kırık var o da 2-3 bin TL. Adam servis dışında yaptırmam diyor. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim.

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,069
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
Kanka emin ol hiçbir şey yapamazsın. Dua Et Trafik polisi çağırmamış :D
Kendim de bir abimizin dükkanında yaşadık böyle bir olayı. Kuryede ehliyet yokmuş araca vurmuş.
Emekli polis'in aracına vurmuş. fakat çocuk direkt kaçıp dükkana geliyor dükkandan bir çalışan onun kıyafetlerini giyiyor ehliyet vs soruyor neden gittin diyor filan falan. Çocukta rol yapıyor vs. ama işin içine hiç trafik polisi karıştırmadan araç masrafını her türlü dükkan sahibine kitliyor onlar da servis dışında yaptırmam vs demişti. (Gerçi senin olay biraz daha farklı :D )

kral o zaman adam kendi direğe vs vurmuş gibi gösterecek sen de masrafları ödedikten sonra doğru ehliyet almaya gideceksin (muhtemelen böyle yaptırır yani adam parasını ödersin)

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
528
İsim
Semih Aydın
Şu anda bende ehliyetsiz bir şekilde köyün içerisinde motora alışmak için kullanıyorum.
Ancak karşıdan gelen bir araç bana doğrudan vursa bile sigorta açısından haksızım.
Polis gelmediği için dua et çünkü bir de ek olarak ceza bedeli + motorun çekilmesi ile vs de uğraşırdın.
Şehirdeki yetkili servislerle ulaş araç için fiyat versinler sonrasında yaptırırsın.

NOT: Ben sürücü kursuna yazıldım, alacağım inş önümüzdeki aylarda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,236
Üyeler
141,420
Son üye
paolpogbg
Top Bottom