Neler Yeni

psikolojik açıdan iyi değilim

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Hergün Rüya Görmeye Başladım Anlamsız Rüyalar Psikolojik Açıdanda İyi değilim İntihar Düşüncelerinede girmistim bi zamanlar Girisimdede bulundum ama yapamadım ne sebeptendir bilmiyorum son zamanlardada kendimi çok kötü yalnız hissediyorum yaptığım hiç biseyden keyif almıyorum mutlu değilim olamıyorum gunlerım bombos gecıyor 17 yasındayım yazıcagınız Hersey ıcın sımdıden tesekkur edıyorum
bak bunların sebebi bana göre boş zaman
Dostum ben de böyleydim ne zaman bir derse çalıştım , bir hobi edindim , bir arkadaşımla etkinlik yaptım işte o anlarda bunalrdan uzaklaştığımı anladım.
Çözümü bu bence hayatı yaşa daha 17 yaşındasın yapma şimdiden.
Yapması zor farkındayım ama zorla kendini başarıcaskın :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

sosyallesme acısından bi sorunum yok eskisi gibi duygularımı hissetmediğim için utanma duygumda yok gibi birsey arkadaslarım var onlarda aynı benım gıbı onlardanmı etkılenıyorum acaba bılemıyorum sarkı olayını denıyecegım tesekkur ederım
tavsiyem istediğin kişiliğe ulaşman için o kişilikte insanlarla takıl

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Söylemek istemiyorum
Günün nasıl geçiyor yani demek istediğim bişeylerle meşgulmüsün yoksa kafana göre mi takılıyorsun?

The Semih

80+ Silver
Birşeyler ile meşkul et kendini, dinlediğin şarkılar çok önemli efkardan uzak dur çünkü psikolojiyi dahada bozuyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Muhammet
Günün nasıl geçiyor yani demek istediğim bişeylerle meşgulmüsün yoksa kafana göre mi takılıyorsun?
Genel de Çalışıyorum 1 Hafta mola vermistim bilgisayar almak için çalısıyorum bugun yine ruya gordum saçma bi rüyaydı

FurkanIIy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Furkan Arslan
Hergün Rüya Görmeye Başladım Anlamsız Rüyalar Psikolojik Açıdanda İyi değilim İntihar Düşüncelerinede girmistim bi zamanlar Girisimdede bulundum ama yapamadım ne sebeptendir bilmiyorum son zamanlardada kendimi çok kötü yalnız hissediyorum yaptığım hiç biseyden keyif almıyorum mutlu değilim olamıyorum gunlerım bombos gecıyor 17 yasındayım yazıcagınız Hersey ıcın sımdıden tesekkur edıyorum
Hocam bir psikiyatriste görünmelisin. Burada birinin sana söyleyeceği maksimum şey: Kitap oku, kendine değer ver, spor yap, sosyalleş vb. olur. Hatta toksik birine denk gelirsen daha da moralin bozulur. Bundan dolayı, uzman birinden destek almalısın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Muhammet
Hocam bir psikiyatriste görünmelisin. Burada birinin sana söyleyeceği maksimum şey: Kitap oku, kendine değer ver, spor yap, sosyalleş vb. olur. Hatta toksik birine denk gelirsen daha da moralin bozulur. Bundan dolayı, uzman birinden destek almalısın.
yani görünebilirmiyim bilmiyorum ailemin tepkisi ne olur fılan kafam cok karısık hiçbiseyden haberi yok ailemin

Emsal

80+ Silver
yani görünebilirmiyim bilmiyorum ailemin tepkisi ne olur fılan kafam cok karısık hiçbiseyden haberi yok ailemin

iyi bir psikiyatrist mi bilmiyorum lâkin online da görüşme imkanları var psikiyatristlerin aklında olsun diye attım

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Muhammet

iyi bir psikiyatrist mi bilmiyorum lâkin online da görüşme imkanları var psikiyatristlerin aklında olsun diye attım
Tesekkur ederım toparlamaya Calısıcagım yardımcı olan herkese sevgılerımı sunuyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,579
Üyeler
141,458
Son üye
Kürşat_751
Top Bottom